TABASCO створило айдентику для “WIN Ukraine”

У брендингу об'єднали образ жінки та знак ядерної енергетики

Коментарі 1716

Українське представництво міжнародної організації “Women in Nuclear Global” отримало айдентику. “WIN Ukraine” об’єднує та підтримує жінок-спеціалістів, котрі працюють у ядерній промисловості, тому перед TABASCO стояло завдання - розробити впізнавану символіку, котра сама говоритиме про діяльність організації.

Рішення прийшло у лаконічному та витонченому об'єднанні двох образів - жіночому силуеті та знаку ядерної енергетики. Важливо було мінімальними образотворчими засобами додати знаку жіночності і, в той самий час, уникнути недоречного прикрашання та рюшів.

 video
Продукт, котрий ми отримали, - це потрапляння у саме серце та глибину ідеї. Він вийшов насправді геніальним, адже за багаторічний період роботи багатьох філій по всьому світу Women in Nuclearнікому з наших колег, у тому числі і в Україні, так і не спала на думку така ідея. Хоча вона завжди, як виявилося, була поряд. Ми отримали обличчя бренду -головну “аватарку”, котру полюбили усі з першого погляду. Плануємо використовувати її у наших проектах та діяльності

Ірина Чередниченко, директор із комунікацій та розвитку «WIN Ukraine» – українського представництва всесвітньої мережі «Women in Nuclear Global»

Щиро пишаюся цією роботою. Нам вдалося переосмислити символ ядерної енергії та знайти у ньому жіноче начало

Олександр Смірнов, партнер та креативний директор TABASCO

Проект розробили Chief of design TABASCO Світлана Горовенко та дизайнер TABASCO Аліна Стеценко. 

За матеріалами прес-релізу.

Обговорити з іншими читачами:
Погода