Tampax і Емі Шумер розповіли жінкам усе про менструальний цикл

Компанія Tampax запросила Емі Шумер для зйомок у пізнавально-розважальних відео про критичні дні

Коментарі 1199

Бренд тампонів Tampax від компанії P&G розпочав співпрацю з Емі Шумер, для того, щоб розповісти жінкам усе про менструальний цикл.

Шумер знялася в серії гумористичних відео, націлених на те, щоб розповісти глядачкам більше про критичні дні і правильне використання тампонів. Акушер-гінеколог і співзасновниця громадського угрупування з питань медичної освіти «Girlology» («Дівчатологія») Меліса Холмс також долучилася до кампанії, відповідаючи на запитання про особисту гігієну. Режисером зйомок стала Кеті Фуско з компанії «Hungryman».  

В основі маркетингової стратегії бренду Tampax лежить дослідження, яке показало, що потреба в навчанні жінок щодо особливостей менструального циклу існує до цього часу, навіть через 60 років після того, як бренд створив свій освітній відділ. Tampax залучив популярну комедійну акторку Шумер до створення кампанії, спрямованої на те, щоб навчати людей розуміти своє тіло настільки, щоб у них не виникало жодних труднощів у використанні тампонів. Кампанія поєднала достовірну медичну інформацію з гумором, для того щоб зробити ролики більш зрозумілими для людей.

Бренд використав у своїй кампанії результати дослідження Гарріса Полла, згідно з яким 41% жінок не знають, як правильно користуватися тампонами. Опитування від бренду Tampax щодо обізнаності в особливостях менструального циклу, проведене у 2020 р., виявило, що 94% дорослих не знають, скільки днів в середньому триває менструальний цикл, а 77% вважають, що тампон може загубитися всередині тіла жінки. Крім того, 62% жінок не можуть розпізнати жіночі статеві органи на діаграмі, а 13% - визнають, що взагалі нічого не знають про тампони. Один з чинників, через який у громадськості немає відкритого доступу до цієї інформації, полягає у тому, що лише 29 штатів запроваджують навчання з питань статевого і репродуктивного здоров’я, і всього 22 з них створили детальну медичну освітню програму, за даними компанії P&G.

Переклад матеріалу підготувало бюро перекладів та локалізації Workogram.

 video
 video
sostav.ua
Обговорити з іншими читачами:
Погода