Танкуй! alyona alyona стала героїнею нової рекламної кампанії World of Tanks

Про свій стиль «танкування» розповіли alyona alyona і Женіс Fatbelly Омаров

Коментарі 1538

Вранці із дзвінком будильника у кожного з нас починається своя власна, дуже важлива та непроста битва. День за днем ​​йти до своєї мети, не здаватися в разі поразки і не розслаблятися під час білої смуги перемог – в цьому й полягає характер переможця. Для людини, звичної до труднощів, подолання перешкод стає стилем життя. Виклики і складності стають вправами і уроками, які дозволяють рухатися далі ще швидше і впевненіше. Це проявляється у всьому: в роботі, в бізнесі, в спорті, в словах і справах. І в грі, звичайно, теж.

«Танкуй!» – це бойовий клич гравців World of Tanks, які в будь-якій ситуації проявляють завзятість і силу духу. Вони знають, як складно буває домогтися свого, але завжди йдуть до переможного. Танкувати – означає досягати своїх цілей за будь-що.

У новій рекламній кампанії World of Tanks люди, які здолали складний шлях до успіху, розповідають про свій власний стиль «танкування»: героями відеоінтерв'ю в Україні стали alyona alyona і Женіс Fatbelly Омаров. Вони поділилися своїм досвідом і розповіли про те, як їм вдалося домогтися серйозних результатів у своїй галузі та подолати найрізноманітніші труднощі на своєму шляху:

«Особисто для мене танкувати – це іти до своєї мети не дивлячись ні на що. Це не шукати якоїсь допомоги, не чекати якогось знака від світу. Просто брати і працювати, брати і робити дуже-дуже багато. І використовуючи все, що є навколо тебе, всі підручні засоби. Просто вірити в себе, діяти з відвагаою і будучи переповненою енергією», – alyona alyona, хіп-хоп і реп-виконавиця.

«У якийсь момент я думав, що я переїду, буду працювати – все розпланував – і в момент, коли це все повинно було здійснюватися, моя найголовніша зброя дала збій. Ну в якому сні ти очікуватимеш, що у тебе пів обличчя відмовить? І це той момент, коли у тебе стоїть вибір: або танкувати, або просто дати задню. І в цій ситуації ти розганяєш найжахливіший сценарій всього можливого і розумієш, що вихід є завжди. І просто намагаєшся влаштувати розклад найкращим чином – танкуєш без зупинки», – Женіс Fatbelly Омаров, блогер-ресторатор із Казахстану.

Відеоінтерв'ю з героями можна знайти за посиланням: https://tankuy.com.

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода