Тарас Чубай виступить у столичному Caribbean Club з камерним концертом

1 серпня Тарас Чубай, засновник та лідер гурту «Плач Єремії», виступить з особливим камерним концертом у Caribbean Club Concert Hall.

Коментарі 1304

На гостей чекають музичні сюрпризи та улюблені пісні, що вже давно стали народними хітами.

«Завтра прийде до кімнати твоїх друзів небагато, вип'єте – холодного вина» – слова, знайомі всім поціновувачам оригінальної української музики. Вже 25 років ця композиція входить в ТОП-10 найромантичніших та найулюбленіших українських пісень. Проста та легка мелодія, душевна лірика та образи, які змушують серце стикатись від хвиль сентиментів.

«Гарантую найширший спектр музично-поетичних переживань: від глибоких медитацій до неземних насолод. Також дістану з шухлядок декілька несподіванок, а наприкінці поспіваємо разом те, що ви любите найбільше. Мої гітара і голос до ваших послуг!», - розповідає Тарас Чубай про майбутній концерт.

Музика Тараса Чубая  – це як добре витримане вино, явище перевірене часом, явище, що притягує до себе цікавих і фантастичних людей.

«Концерти Тараса Чубая в серпні в Caribbean Club - вже стали гарною традицією. В цей раз концерт вперше відбудеться без гурту, і вперше, через правила карантину, дуже обмежена кількість місць - лише 100 квитків. Тож радимо прихильникам не зволікати, щоб не проґавити можливість почути улюблені пісні легенди української сцени наживо!», - зазначають організатори.

Купити квитки на концерт можна на сайті.

Зустріч концерту у Facebook.

Обговорити з іншими читачами:
Погода