Театр «22 ТЕАТР» презентував айдентику, яку розробила студентка Projector Foundation

Київський «22 ТЕАТР» презентує свою візуальну концепцію, яка була розроблена в творчій співпраці з Projector Foundation

Коментарі 791

Ідея колаборації належить креативній директорці театру Соні Петнегазі. Вона звернулась з запитом до стипендіаток курсу Graphic Design.

«Ми тільки но почали свій творчих шлях і постало питання візуального вираження нашого молодого колективу, народженого в Ukrainian Film School. Дуже хотілося, щоб візуальна складова передавала наш дух — ідею свободи, руху, відкритості, пошуку нового і бурхливої енергії. Ми отримали 12 дуже крутих проєктів айдентики для театру від стипендіаток Фундації», — розповідає Соня.

З поміж усіх варіантів та креативних ідей команда театру зупинила свій вибір на айдентиці, яку реалізувала студентка Алевтина Козачок. До повномасштабного вторгнення Алевтина працювала в зоозахисній організації, проте все життя вона надихалася візуальним контентом і влучним графічним дизайном. Так як упевненості в постійній роботі у дівчини не було, Алевтина подала заявку до Фундації і пройшла відбір.

«Я розуміла, що айдентика має бути заснована на єдиній впізнаваній формі. Це не надто популярне рішення для цієї сфери, але «22 ТЕАТР» вимагав нетрадиційного підходу: класичні шрифти з зарубками, античні образи та мляві кольори відразу були відкинуті. До того ж хотілося використати їхню назву, яка стала символом незламності та сили театру, що з'явився у такий важкий рік», — каже про свою першу креативну роботу Алевтина.

Візуальне рішення Алевтини вже використовується театром на практиці та збирає повні зали.

За матеріалами пресрелізу
Обговорити з іншими читачами:
Погода