Telegraf.Design випускає перший друкований журнал

Професійне медіа для дизайнерів та креативної спільноти Telegraf.Design випускає перший друкований журнал про український дизайн. Унікальний номер видання вийде обмеженим накладом. Презентація журналу відбудеться 26 червня в межах Книжкового Арсеналу.

Коментарі 1323

Про журнал

Telegraf.Design створив унікальний артефакт: перший друкований журнал про український дизайн.

Чим український дизайн вирізняється на світовому рівні? Чи варто взагалі виділяти локальний дизайн в окремий феномен у часи глобалізації? Хто такий український дизайнер: чого він прагне, чого боїться, що вважає успіхом? Журнал показує український дизайн очима тих, хто його творить.

Серед авторів 25 талановитих українських дизайнерів, ілюстраторів та креативників з усього світу: Юрко Гуцуляк (засновник Gutsulyak.Studio), Володимир Смірнов (співзасновник Spiilka Design Büro), Валентин Панюта (бренд-лідер у Fedoriv Agency), Денис Суділковський (CMO в ЛУН), Віктор Шкурба (засновник ISD Group), ілюстраторка і дизайнерка Варвара Перекрест, ілюстраторка Євгенія Гайдамака та багато інших. Автори матеріалів говорять про ідентичність, роль, досягнення та страхи української дизайн-спільноти.

Дизайн друкованого номеру, а це 200 неймовірно гарних сторінок, створила студія LLIWELL. Він відображає симбіоз сучасного та минулого, повагу до традицій та нестримне бажання візуальної революції. Креативна команда надихалася роботами Георгія Нарбута і жартома називає його співавтором дизайну журналу.

Журнал створений за підтримки генерального партнера агенції The Gradient, школи Projector та видавництва ArtHuss. Номер надрукований у фамільній друкарні Huss.

Презентація друкованого журналу

Офіційна презентація друкованого журналу від Telegraf.Design відбудеться 26 червня на Артсцені Книжкового Арсеналу о 13:30.

Олександр Трегуб, видавець Telegraf.Design, засновник та керівник школи Projector, головна редакторка видання Анна Карнаух і Гліб Капоріков, дизайнер друкованого журналу і співзасновник агенції LLIWELL, розкажуть про ексклюзивний друкований випуск журналу, про ідею друкованого номеру, і про те, яким був процес його створення. Зустріч передбачає відповіді на питання відвідувачів. Гості заходу зможуть погортати та роздивитися журнал.

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода