Telegram представив перші 10 важливих нововведень у 2023 році

3 лютого, команда розробників Telegram представила перші 10 нововведень для звичайних користувачів та власників підписки Telegram Premium. З’явилося багато цікавих речей: починаючи від конструктора аватарів для профілів та каналів і закінчуючи автоматичним перекладом всіх повідомлень у чаті. На додаток до них Telegram багато покращив і вперше запустив можливість набувати ексклюзивних функцій не на місяць, а відразу на рік вперед, так ще й по вигідній акції з відчутною економією.

Коментарі 826

Вбудований конструктор аватарів

Зображення профілю, групового чату або каналу тепер можна встановити будь-який стікер або анімований емодзі, які пропонуються в неймовірно великому каталозі Telegram. У меню редагування додана відповідна кнопка «Вибрати емодзі» — вона відкриває конструктор, який дозволить створити фото на свій смак, вибравши два кольори фонового градієнта та улюблений смайлик чи наклейку. Функція доступна всім без обмежень.

Разом з тим, контакти можуть пропонувати один одному профільні емодзі-картинки при редагуванні профілю.

Сортування емодзі за категоріями

Telegram надає користувачам на вибір більше мільйона різних емодзі та стікерів. Якщо додано хоча б кілька наборів, найчастіше навігація між ними виявляється досить складною, як і нелегко знаходити потрібне серед десятків піктограм, особливо коли це хочеться зробити швидко. Тепер недолік усунули: в оновленні 9.4 панель смайликів та реакцій обзавелася внутрішніми категоріями (лайки, веселощі, свято тощо). Під час пошуку результати відображаються аналогічно, поділяючись на категорії.

Автоматичний переклад стрічки чатів

Користувачі підписки Telegram Premium отримали можливість миттєво перекладати всі повідомлення в чаті, групі або каналі натисканням однієї кнопки – вдосконалений переклад працює в реальному часі з перегортанням стрічки. За одночасну трансформацію іноземного тексту відповідає нова спеціальна панель «Перекласти» у верхній частині екрана. Потрібна мова вибирається всередині панелі, звідти її можна приховати. Звичайним користувачам, як і раніше, дозволено перекладати лише окремі повідомлення щодо тривалого натискання на конкретну хмаринку.

Перероблений розділ «Використання мережі»

У минулому оновленні Telegram провів редизайн розділу «Використання пам’яті», який дозволив зручніше стежити за кеш-даними, що зберігаються, і вибірково керувати ними. У версії 9.4 такі зміни реалізовані для розділу «Використання мережі». Детальна статистика про використання Wi-Fi та використання мобільного трафіку (у тому числі в роумінгу) показується у спрощеному вигляді зі зрозумілими круговими діаграмами та інформацією про обсяги споживання у вигляді категорій контенту. Крім того, прямо там можна змінити налаштування автозавантаження відповідно до умов тарифного плану оператора.

Персоналізація автозбереження отриманих медіа

В даний час Telegram вміє автоматично одним ходом зберігати отримані фотографії від контактів, інших особистих чатах, групах і каналах. З оновленням 9.4 тепер у налаштуваннях можна вибрати не тільки види чатів, медіа з яких зберігатимуться в галерею пристрою самостійно, але й навіть задати розмір і тип файлів, що завантажуються. Звичайно, передбачено і додавання винятків для окремих чатів — у такому разі месенджер зберігатиме лише необхідний контент, що відзначається.

Дозволи на відправлення медіа

Арсенал інструментів для адміністраторів групових чатів та каналів поповнився дозволами на надсилання медіа. З Telegram 9.4 учасникам та передплатникам вдасться заборонити або персонально дозволити надсилання 9 різних форматів файлів. За бажанням можна обмежити публікацію фотографій, відео, стікерів та GIF-анімацій, музики, файлів, голосових повідомлень та відеоповідомлень, посилань та опитувань. Месенджер зазначає, що тепер користувачі мають право створювати спільноти, де дозволяється обмінюватися, наприклад, лише картинками або голосовими повідомленнями.

Річна підписка

Ви можете заощадити до 40% вартості  Telegram Premium за допомогою повної передплати за рік, отримавши ексклюзивні можливості.

Інші нововведення

  • Вибір чатів в інтерфейсі роботів . Розробники можуть вбудовувати в роботів кнопки для швидкого вибору груп, каналів або людей відповідно до заданих умов.
  • Вхід з Apple ID та Google ID . Користувачам, які випадково або навмисно вийшли зі свого облікового запису і в цілому при виході з облікового запису в майбутньому, більше не знадобиться запитувати код за допомогою SMS-повідомлення від Telegram. Тепер легко авторизуватися через обліковий запис Apple або Google, проте придуманий пароль двоетапної автентифікації все одно потрібно ввести, якщо такий спосіб захисту раніше було встановлено.
  • Нові набори емодзі . Художники Telegram з оновленням 9.4 випустили 10 нових колекцій з різними анімованими смайликами. До них також увійшли кілька сотень зображень, створених спеціально для фотографій профілю, групи або каналу.
  • Нові інтерактивні емодзі. Смайли при надсиланні окремим повідомленням тепер відображаються з інтерактивною повноекранною анімацією. Вони ж доступні і як реакції.

За матеріалами https://itsider.com.ua/

Обговорити з іншими читачами:
Погода