Телеканал Fox продав весь рекламний інвентар на Super Bowl-2023

Максимальна ціна за ролик у 30 секунд склала понад $7 млн.

Коментарі 1061
Фото: depositphotos.com
Фото: depositphotos.com
Телеканал Fox заявив, що станом на кінець січня продав весь рекламний час у трансляції фіналу Super Bowl LVIІ - фінальної гри за звання чемпіона Національної футбольної ліги США (NFL), яка відбудеться 12 лютого 2023 року в місті Глендейл, штат Арізона, повідомляє The Washington Post.

За словами виконавчого віце-президента з продажу реклами Fox Sports Марка Еванса, вартість найдорожчих рекламних слотів склала понад $7 млн. за 30-секундний ролик — це рекорд. Більшість місць продано за суму в діапазоні від $6 млн до $7 млн.

Минулого року максимальна ціна за ролик у 30 секунд сягала $6,5 млн, що також було рекордом. 2021 року вартість становила $5,3 млн.

За словами Еванса, у 2023 році найбільшим рекламодавцем із трьома хвилинами ефірного часу залишається компанія Anheuser-Busch. Серед інших великих компаній — Doritos та M&Ms.

Торішній Super Bowl називали Crypto Bowl, тому що чотири криптовалютні компанії — FTX, Coinbase, Crypto.com та eToro — викупили рекламні слоти у трансляції суперфіналу. Однак у листопаді минулого року FTX подала заяву про банкрутство, а її засновнику було пред'явлено звинувачення у шахрайстві. Цього року реклами криптовалюти взагалі не буде — через новини про FTX угоди не було закрито.

Еванс зазначив, що більшість рекламних слотів у трансляції Super Bowl було продано «набагато раніше, ніж зазвичай». До кінця літа понад 90% рекламного інвентарю Суперкубку було розпродано. Проте решта місць продавалася повільніше. Почасти це було пов'язано з «крахом криптпростору, а також із загальними побоюваннями рекламодавців щодо світової економіки», - наголосив Еванс.

Право цьогорічної трансляції належить телеканалу Fox. За підрахунками дослідницької компанії Nielsen, у 2022 році він посів четверте місце в рейтингу національних мовників США з аудиторією понад 3,2 млн осіб, поступившись NBC, CBS та ABC.

Хедлайнером шоу стане співачка Ріанна. Її 15-хвилинний виступ відбудеться у перерві між таймами Super Bowl. Спонсором фінального матчу NFL стане музичний стрімінговий сервіс Apple Music, який замінив PepsiCo. При цьому компанія залишається партнером ліги разом з іншими брендами PepsiCo – Gatorade та Frito-Lay.
Обговорити з іншими читачами:
Погода