Телеканал KYIV.LIVE змінив назву та став LIVE

З 1 липня телеканал KYIV.LIVE виходить в ефір із логотипом LIVE. Лого та назва телеканалу ODESA.LIVE залишаються незмінними.

Коментарі 1485

"Увесь світ йде до спрощення візуальних проявів брендів. Спрощений логотип легше сприймається у перенасиченому візуальною інформацією світі, він краще розпізнається. Крім того, завдяки прямим ефірам та відео на YouTube, а також - присутності у кабелі, нашою аудиторією є глядачі й з інших міст країни. Тож ми хочемо стати ближчими і до них. Такого спрощення вимагають і внутрішні процеси: медіахолдинг Live.Network розвивається, а LIVE - це телеканал та команда, які будуть асоціюватися з усіма платформами холдингу, як об'єднуюча, структуруюча та розвиваюча сила. Ми не змінюємо спрямованість програм, структуру мовлення, тощо. Ми стаємо більш сучасними та ближчими до глядача," - зазначили керуючі партнери медіахолдингу Дмитро Царенко, Віктор Березенко та Світлана Павелецька.

Нагадаємо, телеканали LIVE та ODESA.LIVE розпочали мовлення минулого року. Наприкінці грудня 2020 року команда оголосила про створення медіахолдингу під назвою Live Network, керуючою компанією якого є ІКМ (Інститут когнітивного моделювання).

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода