Телеканал ТЕТ презентував новорічні іміджеві ID та привітальний ролик зі слоганом «Осідлай 2021 рік!»

Креативна команда телеканалу ТЕТ, головного гумористичного майданчику країни, презентувала глядачам новорічні іміджеві ID та привітальний ролик зі сміливим слоганом «Осідлай 2021 рік!».

Коментарі 1648

Головний меседж відео – ми готові піти на все, заради твоєї усмішки, навіть якщо задля цього треба буде закружляти зірок на механічному бику. Ідея креативних роликів належить команді маркетингу ТЕТ, а режисером став Олександр Кулаков, керівник відділу промо та дизайну телеканалу.

«2020 рік був не дуже простим, іноді здавалося, що ми всі намагаємося втриматися на атракціоні. Тому, коли команда дізналася, що 2021-й буде роком Білого Металевого Бика, вирішила підійти до створення новорічного відео у дусі телеканалу. Адже ми хочемо, щоб наш глядач, коли вмикає телеканал ТЕТ, заряджався святковою атмосферою і одразу починав посміхатися. Гарний настрій і усмішка – це найкращий подарунок», – Надія Сперчун, маркетинг-директорка телеканалу ТЕТ.

У відео знялися актори та ведучі телеканалу, серед яких – Ірина Сопонару, Катерина Варченко, Анна Саліванчук, Анатоль Фон-Філандра, Володимир Кравчук, Леонід Мартинчик, Олександр Станкевич, Настя Єлісєєва та Евгеній Таллер. Новорічного настрою додали різноманітні святкові атрибути, а саме – авоськи з мандаринами, хлопавки, велике плюшеве серце, повітряні кульки, віяла та ін.

 video

Режисер: Олександр Кулаков
Оператор-постановник: Олександр Шевчишин
Художник з освітлення: Ростислав Головко
Художник декорацій: Анастасія Славінська-Смола
Арт-директор: Антон Корольов
Режисер монтажу: Олег Ніколєнко
Виконавчий продюсер: Анна Береза
Маркетинг-директор телеканалу ТЕТ: Надія Сперчун

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода