Телеканал ZIK святкує своє 5-річчя

1 вересня телеканал ZIK, який входить до однойменного медіа-холдингу разом із інформаційною агенцією, відзначає 5-річчя мовлення.

Коментарі 1889

«Ми хочемо дати людям зовсім інший продукт.  Зовсім інший канал. Так позиціонуємо себе в новому телевізійному сезоні. І готові запропонувати нашим глядачам альтернативу.  Альтернативу власного виробництва, такий собі  телевізійний «хенд-мейд», матеріал, змістове наповнення, яке буде водночас актуальним, затребуваним, колоритним», – розповідає про концепцію розвитку телеканалу ZIK генеральний директор медіа-холдингу ZIK Ігор Туркевич.

Стратегія розвитку телеканалу, як зазначає топ-менеджмент ZIKу, формується у площині соціальної відповідальності. «Українці в історичній ретроспективі, в сучасності та геополітичній перспективі – такий контент ми пропонуємо і будемо пропонувати нашій аудиторії. Допомога у формуванні громадянського суспільства – одне із завдань, яке ми собі ставимо, і яке намагаємося виконувати своїми засобами та методами», –  додає заступник гендиректора медіа-холдингу ZIK Вадим Зак.

Данило Нікуленко, генеральний продюсер телеканалу ZIK, говорить про значну еволюцію: «Наша нешаблонність – те, що дозволяє нам вийти на широкий загал, і те, що дозволить нам завоювати нашу аудиторію по всій країні. Наші «лонгріди» – проекти, орієнтовані на жанр журналістського розслідування. На сьогодні їх актуальність беззаперечна. І тут ми в авангарді.  А унікальні,  я не посоромлюся цього слова, речі, які ми робили і будемо продовждувати робити,  на зразок,  спецпроектів «Освенцим.  Українська історія», «Друга світова: від війни до війни», трансляція новорічного концерту Віденської філармонії, – ними ми просто пишаємося. Ми маємо власне бачення і не боїмося втілювати його на екрані». 

Восени телеканал ZIK представить політичний та громадський проекти «Рада 8.0» і «LifeKoд: Данило Яневський», журналістські розслідування в медицині «Лікарські таємниці» та міському самоврядуванні «Таємниці ратуші», між програмний продукт «Співаник», «Говірник»…

Нагадаємо, телеканал ZIK вперше вийшов в ефір 1 вересня 2010 року. Тоді програмна сітка налічувала шість проектів власного виробництва. Згодом розширив лінійку авторських проектів до двадцяти.  В основі більшості з них, як і раніше, залишається жанр журналістського розслідування. Із травня 2014 року проекти телеканалу виходять в ефір не лише зі студії ZIK-Львів, а й з нової студії – ZIK-Київ.

Серед найпопулярніших  програм  телеканалу – інтелектуально-політичний проект «Гра у класику з Сергієм Рахманіним», історичний тележурнал «Історична правда з Вахтангом Кіпіані», ток-шоу «Прямим текстом» та «DROZDOV» з Остапом Дроздовим,  антикорупційна  програма «Наш гроші» з Денисом Бігусом, проект соціальних розслідувань «Брат за брата» з ведучими братами Капрановими, новинні програми «Огляд дня» та «Погляд на тиждень».
 

За матеріалами прес-релізу
 

Обговорити з іншими читачами:
Погода