Телеканали KYIV.LIVE, ODESA.LIVE та KHARKIV.LIVE об’єднались у медіа-холдинг Live Network

Світлана Павелецька, Дмитро Царенко та Віктор Березенко повідомили про створення медіа-холдингу під назвою Live Network та анонсували запуск ще одного місцевого телеканалу KHARKIV.LIVE.

Коментарі 2854

За попередньою інформацією у Харкові телеканал розпочне мовлення навесні 2021 року. 
Власник телеканалів холдингу Live Network Вадим Столар прокоментував новину так:

“Цього року я прийняв відповідальне рішення створити першу незалежну мережу регіональних медіа для мешканців столиці та інших великих міст, вона стане головною інформаційною платформою, що висвітлює актуальні події з життя регіонів. Це не просто тб, але й інтернет медіа, тг канали та нова екосистема.  протягом тривалого часу в Україні не було такого підходу. Наше  регіональне телебачення буде якісним, корисним та локалізувати національні події. Вже наступного року розпочне мовлення KHARKIV.LIVE, а пізніше телеканали холдингу Live Network з’являться й в інших містах України,” – зазначив Вадим Столар.

Управлінням холдингу здійснюватиме команда Інституту когнітивного моделювання.

 “Ми реформуємо канали в Одесі та Києві. Започатковуємо діджитал напрямок, який буде рівноцінним тб.

Зараз наше головне завдання створити потужний синдикативний холдінг , з активами  які відповідатимуть інтересам аудиторії та розпочнуть тренд якісного регіонального тб. Ми розуміємо, попереду ще багато роботи і нових викликів, та запевняємо, вже незабаром зможемо здивувати вас крутими результатами”, – прокоментували  керуючі партнери холдингу Live Network.

У другій половині грудня на телекалі KYIV.LIVE стартували три нові програми: “Викриття” – про таємниці та секрети відомих політиків і зірок; ток-шоу “Люди великого міста” – діалог про сучасне життя з людьми, що впливають на місто та країну: політиками, топ-чиновниками, експертами та зірками українського шоу-бізнесу; та “Новини.Кримінал – програма, що висвітлює усі надзвичайні події столиці.

Нагадаємо, до команди телеканалу вже долучилися Дар’я Качковська, яка очолила телевізійний напрям телеканалу KYIV.LIVE, Марина Польшина — головна режисерка телеканалу; Дмитро Зубко — операційний директор холдингу; Катерина Печерна — керівник прес-служби; Віталій Мельник — головний оператор холдингу, Анна Ткаченко — керівник діджитал-напрямку холдингу, Дмитро Жук — керівник відділу веб-розробок холдингу та Аліна Макарова — керівниця відділу маркетингу діджитал-проектів. 

Телеканал KYIV.LIVE розпочав мовлення 9 серпня 2020 року в аналоговому та цифровому ефірі Т2 в Києві та області. ODESA.LIVE – 2 вересня цього року цифровому ефірі в Одесі та області та в мережах кабельних операторів замість телеканалу GTV. Із листопада 2020 року Інститут когнітивного моделювання здійснює консультаційний супровід телеканалів холдингу.

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода