Телеканали «Медіа Групи Україна» уклали масштабний контракт з NBCUniversal

ТОВ «Телерадіокомпанія “Україна”», яка входить у медіа-холдинг «Медіа Група Україна», укладала трирічну угоду з компанією NBCUniversal Global Distribution про ексклюзивні права на трансляцію в Україні телевізійного контенту, обумовленого угодою. Згідно з контрактом культові фільми, мультфільми та телевізійні серіали, які увійшли в даний пакет, транслюватимуть телеканали «Україна», НЛО TV та Індиго TV.

Коментарі 3411

У пакеті, придбаному активами ефірної групи «Медіа Групи Україна», понад 100 найменувань світових бестселерів від найвідомішої голлівудській кіностудії. Серед них, такі хіти світового кінопрокату як «Мумія», «Цар скорпіонів», «Світ Юрського періоду», «Агент Джонні Інглиш», «Тихоокеанський рубіж», «Шрек», «Грінч», «Панда Конг Фу», «Труднощі перекладу», «Горбата гора», «Як приборкати дракона» та інші.

«Новий етап співпраці з компанією NBC Universal, яким  наш медіа холдинг символічно відкриває 2022 рік, - частина послідовної стратегії “Медіа Групи Україна” з посилення продуктової лінійки каналів “Україна”, НЛО TV та Індиго TV найбільш рейтинговими, культовими, улюбленими широкою аудиторією фільмами і серіалами, а також новими гучними прем’єрами», - коментує директорка з закупівель ТОВ «ТРК ”Україна”» Ірина Черняк.

Перші кінохіти глядачі каналів «Україна», НЛО TV та Індиго TV побачать  у новорічно-різдвяні свята. Дія прав на придбаний ТОВ «ТРК «Україна» пакет програмного продукту NBCUniversal Global Distribution розпочалась з 15 грудня 2021 року.

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода