Телеканали “Футбол 1/2/3” представили broadcast-графіку передачі “Великий футбол”

Дизайн-команда телеканалів “Футбол 1/2/3” спільно з агентством маркетингових комунікацій Brain Tank розробили broadcast-графіку авторської передачі Олександра Денисова "Великий футбол"

Коментарі 1456

Дизайн-команда телеканалів “Футбол 1/2/3” й агентство Brain Tank розробили та провели ребрендинг передачі "Великий футбол". Було створено візуальну стилістику як для телеверсії передачі, так і для її YouTube-версії. Завданням графіки було досягнення відповідності тенденціям 2021 року. Адже футбол — глобальна гра, і глядач постійно стикається з європейськими та світовими прикладами футбольних передач. Тому стояло завдання підвищити рівень української графіки відповідно до світових аналогів. Роком раніше агентство Brain Tank вже розробило ефірну графіку для всіх футбольних каналів групи "Медіа Група Україна".

 video

Основна ідея

Метафорою нової графіки став образ створення галактики футболу. Крізь космічний простір, витканий зі стадіонів, гравців, клубів, рухається м'яч — новий талісман програми. Октагон м'яча засяяв зіркою, що стала символом програми, перетворившись на логотип.

Всю галактику можна побачити в промозаставці, що відкриває ефір. Своєю чергою, broadcast-дизайн утворюється з частин м'яча-зірки передачі.

Метафора космічного простору, зібраного з безлічі орбіт і взаємодіючих елементів, відображає дух сьогоднішнього футболу, який повністю вийшов за рамки гри на полі та став самостійним всесвітом.

Андрій Франчук, креативний директор Brain Tank: "Ми хочемо, щоб канали "Футбол 1/2/3" стали зразком національного телебачення в графіці, а передача "Великий футбол" — прикладом оформлення та створення авторського контенту".

Технічне втілення

Складність цього завдання полягає в тому, що необхідно створити не просто гарний дизайн графіки, а цілу систему програмування графіки — максимально гнучку та функціональну в роботі. Вона має легко монтуватися протягом пари секунд для зручності процесу роботи випускового редактора в прямому ефірі.

Розробка broadcast-дизайну — нетривіальний і складний процес, результат якого можна спостерігати щодня в ефірі улюблених каналів і передач.

Клієнт: "Медіа Група Україна"

Телеканали "Футбол 1/2/3"

Авторська передача "Великий футбол"

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода