TELEPOPMUSIK зняв кліп про Чорнобиль

Після більше ніж 10 річного мовчання номінанти на Ґреммі Telepopmusik випускають новий альбом.

Коментарі 1553

Титульним релізом стала пісня Dreams кліп до якої розповідає про життя й мрії прип’ятчан та є частиною проєкту “Звуки Чорнобиля”, до якого вже приєднались Сергій Міхалок, Олександр Чемеров, Стасік та найвідоміший бітбоксер світу – DUB FX.

Крістоф Етьє (Christophe Hettier), Telepopmusik: «Після того, як мінісеріал HBO став хітом, аварією на ЧАЕС стало цікавиться все більше людей. Проте, палкі шанувальники серіалу іноді забувають, що Чорнобиль – це велика трагедія, яка сталася насправді, і що нам потрібно з пристойністю ставитися до неї. У відео Dreams, за підтримки ARTEFACT, ми намагалися розставити всі крапки над "i", простежуючи історію Прип'яті до, під час та після аварії. В нас вийшла зворушлива та естетична данина життям, які понівечив вибух».

У кліпі дует Telepopmusik представляє рідкісні кадри з українських архівів, простежуючи історію Прип'яті: від пропагандистської мрії, через вибух на Чорнобильській АЕС і до порожнечі міста Прип’ять сьогодні.

 TELEPOPMUSIK "Dreams" feat Young & Sick

Валерій Коршунов медіа митець, автор проєкту ARTEFACT: “Ми були з Крістофом в Чорнобилі ще під час першого АРТЕФАКТу у 2018 році, його тоді, як і більшість митців, вразила Зона Відчуження і наш проєкт. І сьогодні мені дуже приємно, що його враження знайшли вихід в новій роботі легендарних Telepopmusik ще й у заглавному треці альбому, першому за 10 років”.

Ми всі пам'ятаємо Telepopmusik з їх легендарним 'Breathe', в епоху Moby і Massive Attack. Однак, ця нова пісня "Dreams" стала довгоочікуваним сюрпризом. Як і в 2013 році, коли Daft Punk здивував усіх нас своєю піснею «Get Lucky» за участю Найла Роджерса і Фарелла Вільямса, тут є теж саме відчуття. Від прослуховування пісні з'являється стійке розуміння високого рівня професіоналізму артистів і виняткового стандарту якості самого треку. Пісня і звучання дуже актуальні. Ситуація з релізом зрозуміла це повернення відомої групи з новим прогресивним звучанням. І ми бачимо результат він вражає!” Electronic Groove.

Альбом Telepopmusik вийде 25 вересня, тоді як альбом “Звуки Чорнобиля”, у який увійдуть 10 композицій, 6 від українських і 4 від міжнародних артистів, чекаємо наприкінці жовтня 2020 року. В рамках запису альбому «Звуки Чорнобиля» музикантам надається доступ до колекції звуків, які були записані у Зоні Відчуження проєктом ARTEFACT, та проводяться індивідуальні арт резиденції, з відвідуванням Зони відчуження.

 Відеоанонс проєкту

Проєкт «Звуки Чорнобиля» реалізується компанією Лавіна Концерт за підтримки Українського Культурного Фонду та за сприяння Міністерства культури та інформаційної політики України, Державного агентства України з управління зоною відчуження, Національного Музею Чорнобиля, МГО «Центр ПРИПЯТЬ.ком», МГО «Європейський Інститут Чорнобиля» та проєкту ARTEFACT.

Слідкуйте за проєктом у соціальних мережах:

https://www.facebook.com/SoundsOfChernobyl

Обговорити з іншими читачами:
Погода