Telly безкоштовно роздасть 500 000 двоекранних 4K-телевізорів, один дисплей постійно показуватиме рекламу

Американський стартап Telly підготував цікаву пропозицію для своїх клієнтів. Компанія випустила телевізор, обладнаний двома дисплеями, і готова його подарувати безкоштовно, але є нюанс.

Коментарі 871
Для початку зазначимо, що телевізор обладнаний дисплеєм формату 4K ULTRA HD діагоналлю 55". Під ним встановлена вбудована звукова панель з веб-камерою, а ще нижче розташована головна особливість новинки - додатковий екран.

Telly вирішила безкоштовно роздати півмільйона телевізорів, але другий екран буде постійно відображати рекламні оголошення. За рахунок реклами компанія планує компенсувати нульову ціну. Поставки почнуться влітку, а подати заявку можна просто зараз.

Стартап збиратиме велику кількість конфіденційної інформації, включно з даними про дохід, геолокацію, марку машини, будь-які магазини та терміни оренди нерухомості. Відмовитися від цього не можна, як і від відображення реклами.
Близько 25% додаткового екрана призначені для оголошень. Причому він працює, навіть коли телевізор вимкнений. Інша частина застосовується для інтерактивних функцій і відображення корисної інформації. Однак, реклама може залучити й основний дисплей телевізора, але лише в тому випадку, коли він не використовується за призначенням.

Телевізор Telly працює під управлінням операційної системи Telly OS та підтримує управління голосовим помічником. Для встановлення звичних застосунків пристрій поставляється з приставкою на Android TV, яка підключається через роз'єм HDMI.

За матеріалами https://gagadget.com/
Обговорити з іншими читачами:
Погода