Тепер можна покрутити слогани в слотах

Digital Chain Agency спеціально для Ukrainian Creative Stories 2021 створила лендинг та інстамаску зі слотами, в яких можна покрутити слогани.

Коментарі 9006

Скільки разів КД або клієнт казав прокрутити слоган. Якщо ти копірайтер(ка). Або погратися зі шрифтами. Якщо ти дизайнер(ка). Окей, і покрутимо, і пограємо. 

Поки на UCS хтось отримує нагороди, можна непогано розважитися — покрутити слоти. Зі слоганів. Пограти, як у реальному онлайн-казино.

Ми зібрали свіжі й культові слогани української та глобальної реклами. Ті, які зараз в ефірі. Які ви згадаєте серед ночі, бо вони були всюди в 90-х, 2000-х і 2010-х. Ті, які навіть ваші діти знатимуть. 

Тепер ви можете покрутити слогани в слотах ось на цьому лендингу та дізнатися, що з цього вийде. А ще придумати, для яких брендів нові слогани ідеально підійдуть. Можна зашерити їх собі у фейсбучик. Ну і, звісно, ми не могли залишити вас без тесту, яким слоганом були б ви. Інстамаска доступна на сторінці @digitalchain_team.

Проєкт розробила Digital Chain (DC) — міжнародна маркетингова агенція з експертизою та досвідом роботи в нішевих (iGaming, gambling, betting) та мейнстрімних категоріях. Входить до складу martech-холдингу mr.fish. 

sostav.ua

Обговорити з іншими читачами:
Погода