Теплі слова це добре, але дупа мерзне

"Спорт зігріває” – новий благодійний проєкт від агенції креативного маркетингу Айділерс для благодійного фонду “Українські спортивні стандарти”. Ціль – зібрати кошти та одягти якомога більше наших воїнів у термобілизну, щоб допомогти перезимувати.

Коментарі 1420

Агенція розробила символічне позиціювання — бумеранг та брендинг, що уособлює колообіг добрих справ. Бо раніше фанати підтримували спортсменів заради перемоги у спорті, а тепер спортсмени підтримують фанатів заради перемоги у війні. Два бумеранги у логотипі символізують взаємну допомогу.

Проєкт підтримують відомі спортсмени та зірки шоубізу: Ігор Ласточкін, Андрій Бедняков, Віктор Вацко, Олександр Зінченко, Артем Федецький, Марк Куцевалов, Антон Мурафа, Віталій Миколенко. Вони беруть участь у благодійних матчах, проводять збори та різноманітні активності.

З перших трьох івентів було зібрано понад 600 тисяч гривень. І це тільки початок. А всі причетні стають членами Національної збірної по донатах й отримують символічні шеврони з цифрою 12, що символізує дванадцятого гравця.

Клієнт: Українські спортивні стандарти

Засновник - Щербина Василь

Project management - Свіріда Олексій

Команда проєкту: idealers

Project management – Вадим Гордєєв

Creative direction – Олег Свищ

Strategy – Роман Зотов

Copywrite – Володимир Олещенко

Art direction – Веніамін Крижанівський

За матеріалами пресрелізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода