Термін подачі заявок на Golden Drum продовжено до 15 серпня

Golden Drum дає більше часу тим, хто запізнився. Термін подачі заявок на основний конкурс продовжено ще на 10 днів до 15 серпня. Учасники конкурсу Young Drummers тепер мають час до 22 серпня, щоб придумати креативні рішення щодо заданого завдання.

Коментарі 4239

Конкурс Golden Drum 2022

Прийом заявок на Golden Drum продовжено до 15 серпня 2022 року. У конкурсі можуть брати участь усі роботи, які були реалізовані вперше в період з 1 вересня 2021 року до 15 серпня 2022 року.

Агентства, рекламодавці, клієнти, дизайнерські/продакшн компанії, медіа-компанії та інші креативники з 36 країн запрошуються представити свої роботи в чотирьох категоріях: One-Channel Drum, Omni-Channel Drum, Craft Drum, Creative Business Excellence Drum, і в спеціальній, новій категорій цього року - All Juries Section, в якій оцінюють всі 55 суддів-професійних креативщика.

Дві нові спеціальні нагороди

Премія «Продакшн агенція року» відзначатиме найкращу продакшн компанію, яка показала видатну роботу по пре- або постпродакшну. Нагорода буде вручена компанії, яка набере найбільшу кількість балів у конкурсі фестивалю.

Премія «Digital агентство року» відзначатиме найкраще digital агентство, яке демонструє виняткову креативність у цифровому світі. Нагороду отримує агентство, яке набере найбільшу кількість балів у конкурсі фестивалю.

Партнерство з Little Black Book відкриває двері до The Immortal Awards

Кожен володар Гран-прі фестивалю буде безкоштовно включений до The Immortal Awards. Період участі в The Immortal Awards - з 1 вересня 2021 року до 31 серпня 2022 року. Компанія, яка представила переможну роботу, отримує безкоштовне членство в Little Black Book та приймає участь у The Immortal Awards.

Відновлення втраченого зв’язку: прямий ефір 23 вересня в Ровіні, Хорватія

28-й Golden Drum відбудеться наживо у п'ятницю, 23 вересня, у Ровіні, Хорватія, на Weekend Media Festival.

Абонемент Golden Drum Festival Pass включає програму, шоу нагород і вечірку на завершення.

Дати, які варто запам’ятати

Подовжений термін подачі робіт: 15 серпня 2022 р.

Продовжений дедлайн конкурсу Young Drummers: 22 серпня 2022 р.

Церемонія нагородження Golden Drum Awards: 23 вересня 2022 р

Детальніше про конкурс Golden Drum: https://goldendrum.com/competition/competition-about.

Обговорити з іншими читачами:
Погода