Термін прийому робіт на конкурс Ukrainian Design: The Very Best Of подовжено

Термін прийому робіт на конкурс Ukrainian Design: The Very Best Of подовжено на 10 днів – до 10 вересня 2013 року.

Коментарі 1630


Організатори конкурсу прийняли рішення про подовження строку прийому робіт на основі звернень від дизайнерських агенцій, у яких закінчується період літніх відпусток, а також враховуючи повернення з канікул після 1 вересня студентів вищих навчальних закладів.

«Конкурс Ukrainian Design: The Very Best Of – це унікальна можливість для українських дизайнерських талантів отримати оцінку своїх робіт від найвідоміших дизайнерів зі всього світу. І ми вирішили дати шанс встигнути взяти участь у конкурсі всім тим, хто відпочивав у серпні і тільки зараз повертається до роботи. Я можу сказати, що в цілому професійний рівень робіт, які вже подано на наш конкурс в цьому році, набагато вище, ніж у минулому році. Це свідчить про те, що дизайнерська галузь в Україні у всіх її напрямках активно розвивається і чим вище загальний рівень робіт – тим цікавіше інтрига, хто саме отримає високе звання The Very Best Of від нашого суворого журі», - коментує Анже Йереб, президент ADC*UA и головний організатор конкурсу.

Конкурс Ukrainian Design: The Very Best Of  є єдиним конкурсом в Україні, журі якого є абсолютно незалежним і об’єктивним, тому що до його складу входять тільки всесвітньо відомі закордонні дизайнери

Участь у конкурсі Ukrainian Design: The Very Best Of абсолютно безкоштовна, що дає змогу побачити роботи насправді талановитих митців, незалежно від їх фінансового стану.

З 16 по 20 жовтня 2013 року в галереї сучасного мистецтва М17 пройде виставка, на якій можна буде побачити найкращі роботи конкурсу, а 18 жовтня 2013 відбудеться урочиста церемонія нагородження переможців.   
 

Обговорити з іншими читачами:
Погода