Тест на ВІЛ – швидко, легко, не виходячи з дому – і це не магія

Тест на ВІЛ у себе вдома – це реально і легко. Все, що вам потрібно- ваше бажання та експрес-тест на ВІЛ. А наша відео інструкція підкаже вам, що необхідно зробити для отримання правильного результату.

Комментарии 1251

Видимих ознак наявності ВІЛ в організмі людини не існує, тому необхідно пройти спеціальний тест. В рамках Всеукраїнської інформаційної кампанії «Не Дай СНІДу Шанс!» було підготовлено відеоролик, в якому легко і просто розповідається про те, як можна зробити тест на ВІЛ у себе вдома і отримати результат вже за 15 хвилин.

Акторами ролику виступила команда ілюзіоністів Magic Five. Хлопці демонструють, що необхідно знати та які дії виконати, щоб пройти тест на ВІЛ самостійно. Це лише вправність рук і жодної магії.

Цей відеоролик підготовлено за дорученням Уряду Німеччини в рамках проекту «Консультування з ВІЛ/СНІДу та підтримка інституцій» федеральною компанією Deutsche Gesellschaft fur Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH у партнерстві з Центром громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України.

Костянтин Лазебник, DHCraft Video Production:
"Той момент, коли розумієш, що результат твоїх дій - це нехай і невеликий, але необхідний елемент великого ланцюга. І наша знімальна команда була рада взяти участь в такому корисному і важливому проекті. Тепер ми точно знаємо, що тест на ВІЛ - це нескладно, швидко і трошки магія. Щира вдячність проекту "Не дай СНІДу шанс" за все, що вони роблять для здоров'я кожної людини. Окрема вдячність команді ілюзіоністів Magic Five за участь в проекті".
 video
Продакшн:

DHCraft Video Production
Зйомка рекламних роликів, івентів, контенту для youtube і соціальних мереж, створення відеопрезентацій.
Cайт: https://www.dhcraft.pro/
FB: https://www.facebook.com/digitalhandicraft/

За матеріалами прес-релізу
Обсудить с другими читателями:
Погода