Тетяна Богинич та Агнета Кусакіна приєдналися до команди медіахолдингу Live.Network

До команди KYIV.LIVE приєдналися Тетяна Богинич, яка стала головним стилістом телеканалу та Агнета Кусакіна, яка обійматиме посаду стиліста.

Коментарі 1661

До цього часу дівчата працювали на телеканалі “1+1” на проектах “Танці з зірками”, “Голос країни”, “Маскарад”, а також над образами ведучих  розважальних програм “Сніданок з 1+1” та “Сніданок.Вихідний”. 

Агнета Кусакіна має досвід роботи на телеканалі СТБ, зокрема вона працювала на проекті “Холостяк”, була стилістом програми “МастерШеф”.

Стиль та образи ведучих - важливий елемент візуального супроводу ефірного мовлення. Я рада, що до нашої команди приєдналися дівчата і впевнена у їхній компетенції та професіоналізмі. Зараз ми оновлюємо ефірну сітку телеканалів, а разом з цим оновлюємо ще й імідж ведучих. Тож впевнена, вже найближчим ви побачите ці зміни”, - прокоментувала Дар’я Качковська, директорка телевізійного напрямку KYIV.LIVE
Нагадаємо, телеканали KYIV.LIVE та ODESA.LIVE розпочали мовлення минулого року. Із листопада 2020 року Інститут когнітивного моделювання здійснює консультаційний супровід телеканалів холдингу. Наприкінці грудня команда оголосила про створення медіа-холдингу під назвою Live Network та анонсувала запуск місцевого телеканалу KHARKIV.LIVE. За попередньою інформацією, канал у Харкові розпочне мовлення навесні.

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода