Тетяна Брик і Максим Леонов, які очолили рух «Zi-муверів», стали героями нової осінньо-зимової кампанії Reebok

Reebok представляє нову колекцію і зустрічає сезон осінь-зима 2021 року кампанією, яка присвячена «Zi-муверам» — людям, які постійно перебувають у русі та не залишають шансу холоду і негоді перешкодити своїм планам.

Коментарі 3248
У центрі уваги кросівки Reebok Zig Kinetica II Edge, в яких можна з комфортом пересуватися як по обмерзлих міських тротуарах, так і по важкопрохідних лісових стежках. Це стало можливим завдяки інноваційним особливостям моделі.

Представивши нові Zig Kinetica II Edge, Reebok цієї осені запрошує кожного долучитися до «Руху проти холоду» і надихає не зупинятися, не дивлячись на сніг, дощ, вітер і калюжі. Обирай те, що тобі до душі: тренуйся на вулиці, гуляй, танцюй, зустрічайся з друзями, відвідуй виставки і театри, подорожуй. Головне — не припиняй рухатися.

Головні герої кампанії «Рух проти холоду» модель Тетяна Брик і танцюрист та хореограф Максим Леонов, справжні «Zi-мувери» і активні мешканці мегаполісу.

Тетяна Брик, українська модель, переможниця українського модельного реаліті-шоу. Протягом одного дня вона може знятися відразу в декількох зйомках, активно вести Instagram, сходити на світський захід і, обов'язково, зайнятися спортом.

Танцівник і хореограф Максим Леонов, переможець танцювального шоу в Україні. Все своє життя присвятив хореографії і основною своєю метою вважає дати можливість танцювати абсолютно всім.

За матеріалами прес-релізу
Обговорити з іншими читачами:
Погода