Тетяна Гончарова стала ведучою нового ток-шоу “Відверто.LIVE”

На телеканалі LIVE стартує нове ток-шоу “Відверто.LIVE” із Тетяною Гончаровою

Коментарі 2265

Відома тележурналістка та телеведуча склала список із 300 українців, з якими хотіла б поговорити. Серед них - ті, кого знає кожен із нас, і ті, хто є “зіркою” у своїй вузькій ніші і ніколи не давав великого інтерв’ю на ТБ.

“Сьогодні - час глибоких інтерв’ю та пошуку реальних мотивів, - говорить Тетяна Гончарова. - Є люди, котрі обертають світ. Але що рухає ними? Будемо розбиратись. Я працюю на телебаченні 22 роки і знаю більшість людей з того часу, коли вони починали. Вони досягали першого успіху, потім завмирали чи “вмирали”, оживали, йшли далі. У відомих людей виникають вибухові конфліктні ситуації, коли лунають різні точки зору. І добре, коли є інтерв’юєр, який витягне всю правду.”

Герої перших випусків “Відверто.LIVE” - композитор, музикальний продюсер “Євробачення. Національний відбір” Руслан Квінта, український дизайнер одягу № 1 Андре Тан, модельєрка, з якої почалась сучасні українська мода і яка 8 років не давала великих інтерв’ю на телебаченні Лілія Пустовіт та інші.

“Руслан Квінта - це неймовірний композитор, саме він став героєм нашого першого випуску, - ділиться Тетяна Гончарова. - Для мене було здивуванням дізнатись, що моя найулюбленіша пісня для Софії Ротару “Небо - это я” була написана, коли в нього не розкрився парашут. Ми чуємо про всеосяжну любов. А в людини на долі секунд, поки розкрився запасний парашут, життя зупинилось. Як можна було так сформулювати, так відчути? Поговоримо про це і багато про що інше”.

 video

Чому композитор, зробивши більше 1300 стрибків з парашутом, відмовився від цього виду спорту? Як насправді перевернула його життя і побут кохана - DJ NANA? У яку мить він вирішив схуднути і як це зробив? Відверте, чесне, глибоке непросте інтерв’ю людини, яка знає, що таке - сплатити велику ціну за успіх.

Не пропустіть прем’єру “Відверто.LIVE”  6 липня о 17:10.  Дивіться нові випуски програми щовівторка і щочетверга о 17:10 на телеканалі LIVE.

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода