Тетяна Ярун приєдналась до команди телеканалу KYIV.LIVE

До команди холдингу Live Network приєдналася Тетяна Ярун, яка стане головним юристом телеканалу KYIV LIVE. До теперішнього часу Тетяна працювала юристконсультом телеканалу 1+1.

Коментарі 2094

Наразі вона забезпечуватиме юридичний супровід діяльності телеканалів холдингу.

“Сьогодні нормативне регулювання правових відносин діяльності телеканалу - важливий елемент у побудові міцних і довірливих стосунків з глядачем. Для нас головний юрист - це не просто співробітник, який володіє знаннями законів і права. Це лідер юридичної команди та стратег, який здатний передбачити й запобігти основним ризикам, які можуть вплинути на успішну діяльність бізнес-процесів. Тому для нас важливо, аби людина, що обійматиме цю посаду, вже мала досвід роботи на телебаченні. Юрист медіа сфери працює в умовах і проджект менеджменту, і крос-функціональних проектів, а ще інтегрується з іншими функціями компанії. Ми впевнені, що Тетяна професіонал, який має відповідні знання та навички, вміє бачити альтернативи, приймати зважені рішення та реально оцінювати потенційні ризики”, - зазначив операційний директор холдингу Дмитро Зубко.

Нагадаємо, до команди телеканалу вже долучилися Дар’я Качковська, яка очолила телевізійний напрям телеканалу KYIV.LIVE, Марина Польшина — головна режисерка телеканалу; Дмитро Зубко — операційний директор холдингу; Катерина Печерна — керівник прес-служби; Віталій Мельник — головний оператор холдингу, Анна Ткаченко — керівник діджитал-напрямку холдингу, Дмитро Жук — керівник відділу веб-розробок холдингу та Аліна Макарова — керівниця відділу маркетингу діджитал-проектів. 

KYIV.LIVE – це перший телеканал про країну та столицю для жителів Києва.

Із листопада 2020 року Інститут когнітивного моделювання здійснює консультаційний супровід телеканалів KYIV.LIVE и ODESA.LIVE. Наприкінці грудня керучі партнери телеканалів Світлана Павелецька, Дмитро Царенко та Віктор Березенко повідомили про створення медіа-холдингу під назвою Live Network та анонсували запуск ще одного місцевого телеканалу KHARKIV.LIVE.

За попередньою інформацією у Харкові телеканал розпочне мовлення навесні 2021 року.

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода