The Free World Gathering: ланцюг єднання вільних людей вільного світу

24 серпня, в День незалежності України, люди вільного світу виходитимуть на центральні вулиці міст і братимуться за руки, щоб утворити живі ланцюги єднання. Головна мета заходу: ще більше згуртувати міжнародну спільноту навколо України й показати, що свобода — наша спільна найвища цінність.

Коментарі 1071

The Free World Gathering — це ініціатива групи активістів, які вперше організували ланцюг єднання на початку війни. Тоді, навесні 2014 року, десятки тисяч українців з усіх регіонів вийшли на вулиці продемонструвати свою єдність. Нині ж мова йде про представників різних націй — волелюбців з усіх країн, які надихнулися нашою сміливістю відстоювати свою незалежність. Бо ж хоч у всіх своє розуміння свободи (а заразом і больові точки), але одна жага захищати її в усіх проявах і значеннях. Пропрацювати й оформити цей меседж організаторам допомогла команда Ogilvy, яка створила відеоманіфест події, розробила айдентику та матеріали для соцмереж.

Щоб взяти участь у The Free World Gathering, треба зайти на https://freeworldgathering.com/, знайти на мапі своє місто й відмітити на центральній вулиці точне місце, де плануєте стояти. Побачивши цю позначку, інші учасники зможуть стати попліч. Або ж можна знайти позначки тих, хто вже відмітився, й зайняти місце поруч, щоб продовжити ланцюг. Також кожен може стати координатором The Free World Gathering у своєму місті. На сайті є вказівки, як саме це зробити.

«Я переконаний: якщо всі люди на планеті візьмуться за руки, відбудеться позитивна зміна всесвітнього масштабу. Ми станемо іншими, кращими. Такими, якими маємо бути», — Ігор Пінчук, співорганізатор The Free World Gathering.

 video
За матеріалами пресрелізу
Обговорити з іншими читачами:
Погода