Ти мій друг і я твій друг

Гостомельський притулок для тварин спільно з Біржею соціальної реклами запрошують рекламні агенції долучитися до створення соціальної реклами “Ти мій друг і я твій друг”, щоб знайти домівку якомога більшій кількості песиків та котиків.

Коментарі 1834

Вже більше 20 років Гостомельський притулок рятує, соціалізує та влаштовує у нові сім’ї безпритульних тварин Києва та передмістя. Наразі притулок є домівкою майже 700 тваринам. За останні три роки близько 1000 тварин завдяки притулку змінили статус з безпритульних на домашніх. Притулок не має бути довічним місцем знаходження тварин, тому у Гостомельському притулку працюють за схемою «вулиця-притулок-сім’я». Стратегічною місією кожного притулку мають бути соціалізація та адаптація безпритульних тварин у нові сім’ї, бо не кількість тварин у притулках є показником ефективності роботи, а відсоткове співвідношення тварин, що потрапили до притулку та були влаштовані.

Рекламна кампанія повинна бути спрямована на інформування українців про те, що обрати тварин з притулку — це круто та не страшно. Що непородисті тварини ні чим не відрізняються від вівчарок або мопсів, і можуть стати відданими друзями. Мета соціальної реклами — привернути увагу суспільства до проблем безпритульних тварин та притулків загалом.

Креативні агенції запрошуються до участі в розробці комунікації та створення рекламної продукції.

Детальний бриф за посиланням: http://socialadvertising.com.ua/for-creators/2084/

З усіх питань звертайтеся: [email protected].

Обговорити з іншими читачами:
Погода