"ТиКиїв" — новий сайт, що розкаже про Київ

У пабліка “ТиКиїв” з'явився офіційний сайт. Цікавий та пізнавальний контент про столицю, про її минуле та сьогодення. Небанальна історія Києва, його події та перспективи розвитку.

Коментарі 953

ТиКиїв” – це місце, яке об'єднує киян і гостей столиці, всіх, хто хоче знати про Київ більше та ділитися різними інсайтами про улюблене місто. “ТиКиїв” – це про стиль життя і  ком'юніті, про гумор, де “всі свої”.

Сайт "ТиКиїв" складається з багатьох розділів. Автори розповідають про культуру та мистецтво, кіно, архітектуру, урбаністику, здоров'я. Тут ти завжди знайдеш актуальні новини й афішу гарячих подій. Також на сайті можна прочитати цікаві статті про історію Києва, стиль життя його неординарних жителів, їхні винаходи та стартапи.

"ТиКиїв" – голос твого міста”. Такий слоган ми обрали не без підстав. Наш Київ – сміливий, прогресивний, стильний, різноплановий, має давню історію. Таким же буде і наш голос. Ми говоримо про столицю з киянами та її гостями зрозуміло, корисно та сучасно”, – ділиться Анна Ковальова, власниця медіахолдингу LIVE Network.

Місія пабліка – закохати у себе Київ. Завжди бути цікавими й корисними для людей і стати головним путівником гостей столиці.

“ТиКиїв” – це можливість для молодих підприємців розповісти про свій продукт і бути почутим. Ми з радістю та величезним задоволенням вивчаємо локальні бренди та знайомимося з місцевими виробниками. Місяць тому було запущено проєкт “Підприємницький Київ” з метою медійної підтримки середнього бізнесу, що постраждав через війну, але продовжує працювати та розвивати економіку країни”, – додає Анна Ковальова.

За матеріалами пресрелізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода