TikTok декларує підтримку цінностей бодіпозитиву, але заробляє мільйони на рекламі продуктів для схуднення

З 1 листопада 2022 року по 7 січня 2023 року TikTok заробив 4,3 млн доларів на рекламі проносного напою та програмі для схуднення.

Коментарі 932

Реклама проносного напою, що дасть змогу схуднути на 90 фунтів (близько 45 кг) протягом двох тижнів, та спеціальної програми харчування, яка допоможе покращити фігуру, принесла китайській компанії TikTok 4,3 млн доларів у період з 1 листопада 2022 року по 7 січня 2023 року. Загалом публікації, що містили цю рекламу, переглянули 415 мільйонів разів. Такі дані оприлюднив Insider із посиланням на результати дослідження, яке провела група кампаній Media Matters.

Insider провів аналіз рекламованих публікацій і дійшов висновку, що такий контент змушує сумніватися у щирості попередніх заяв TikTok про відданість компанії цінностям бодіпозитиву. З другого боку, поширення цієї реклами суперечить тому, що платформа раніше декларувала як власний принцип загальну заборону реклами продуктів для схуднення.

«Безпека нашої спільноти є головним пріоритетом TikTok», — заявляв представник платформи виданню Insider. — Уся платна реклама має відповідати нашій рекламній політиці, і ми не дозволяємо на нашій платформі рекламувати продукти та послуги для схуднення або контролю ваги».

Тепер, коли Insider надіслав TikTok запит щодо реклами проносного напою та програми для схуднення, у компанії відповіли, що реклама обох брендів була обмежена, але не визнали, що ці конкретні публікації порушують її правила.

За матеріалами Detektor.media

Обговорити з іншими читачами:
Погода