TikTok For Business за підтримки IAB Ukraine запускає серію офіційних вебінарів для бізнесу в Україні

TikTok For Business - це платформа, яка дозволяє бізнесу будь-якого масштабу стати ближчим до своєї аудиторії, розмовляти з нею однією мовою та залучити до взаємодії.

Коментарі 1620
TikTok For Business за підтримки IAB Ukraine уже у липні запускає TikTok Masterclass, серію офіційних вебінарів для бізнесу в Україні, на яких представники платформи розкажуть, чому брендам потрібна присутність у TikTok, як креативний підхід допомагає вирішувати бізнес-задачі та закохати багатомільйонну аудиторію в свій бренд.

На вебінарах ви дізнаєтесь:

- Що таке TikTok

- Як відшукати аудиторію в TikTok та зростити ком’юніті бренда

- Які рекламні формати є в TikTok для вирішення ваших бізнес задач

Учасники майстер-класів зможуть дізнатися про платформу та її інструменти від представників TikTok For Business, а також поставити експертам свої запитання. Майстер-класи пройдуть у режимі прямого ефіру, без доступу до запису матеріалу.

Перший вебінар відбудеться вже 6 липня. Степан Слюсарев, керівник напрямку Global Business Solutions, TikTok у Східній Європі, розповість про унікальність, філософію та тренди TikTok для бізнесу будь-якого масштабу.

Ознайомитись із деталями проекту та програмою кожного вебінару, а також зареєструватися можна на спеціальному сайті.

“Команда IAB надзвичайно рада долучитися до освітнього проекту TikTok для української аудиторії. Адже на сьогодні індустрія має щиру зацікавленість до платформи та водночас потерпає від нестачі знань про інструменти просування бізнесу та принципах створення креативних матеріалів. Я сподіваюсь, що ці три вебінари покладуть початок постійному партнерству IAB та TikTok в Україні,” - коментує Анастасія Байдаченко, CEO IAB Україна.

Використовуйте нові можливості для розвитку бізнесу - підключайтеся до TikTok Masterclass!

masterclass.tiktok.ua.
Обговорити з іншими читачами:
Погода