TikTok отримує кнопку «не подобається»

TikTok випустив нову функцію , яка дозволяє користувачам голосувати проти коментарів (знаменита «не подобається»).

Коментарі 766
Фото: depositphotos.com
Фото: depositphotos.com
Кнопка «не подобається» буде поруч із оцінками «подобається» для окремих коментарів до відео та матиме значок «великий палець вниз» (стандартний для соціальних мереж), на який користувачі зможуть натискати.
Цей інструмент вперше був анонсований у квітні цього року, але лише як тестовий. Однак, як повідомляє TikTok, тепер він буде доступний у всьому світі для всіх користувачів.

Користувачі соціальної мережі можуть скасувати свій голос проти, натиснувши кнопку ще раз, і лише той, хто проголосував проти, зможе побачити, що він зробив це.

Тобто, на відміну від кількості лайків, які отримує коментар, кількість голосів проти не є загальнодоступною, що свідчить про те, що голоси проти слугуватимуть програмістам більше як інструмент модерації серверної частини. Варто зазначити, що TikTok не дав зрозуміти, як він використовуватиме голоси проти.

Згідно з TikTok, голосування "проти" — це «новий спосіб почути зворотній зв’язок безпосередньо від [вашої] спільноти», який дозволить платформі краще визначати коментарі, які є «нерелевантними або недоречними».

Окрім зменшення кількості коментарів, користувачі все ще матимуть можливість повідомляти про коментарі, які порушують правила TikTok.

Інші платформи, такі як Reddit, вже деякий час мають можливість голосувати проти вмісту, але учасники спільноти публічно висловлюють свою незгоду та оцінюють відповідь.

За матеріалами https://itech.co.ua/
Обговорити з іншими читачами:
Погода