TikTok представляє ряд засобів для електронної торгівлі в межах додатку

TikTok планує запустити серію нових інструментів для торгівлі та рекламних пропозицій з метою підвищення свого потенціалу в сфері електронної торгівлі.

Коментарі 1219

Такі дані були отримані з презентації, яка просочилась в пресу і потрапила в руки порталу Business Insider, а також вже була представлена різноманітним рекламодавцям в США.

Перша нова опція – це «Зібрана реклама», яка дозволить брендам поєднувати рекламу продукції з каталогів з брендованими відео таким чином, щоб користувачі могли дізнаватися про відповідні товари з цих відеороликів.

Друга нова опція, «Динамічна реклама продукції», автоматично змінює цільову аудиторію відповідних продуктів у залежності від активності користувачів у додатках та на веб-сайтах рекламодавців.

«Рекламні стрічки» дозволять рекламодавцям додавати налаштування продажів та рекламні сповіщення в свої рекламні оголошення, розміщені в стрічці.

Врешті, опція «Презентаційні стрічки» дозволить авторам відео рекламувати свою продукцію за допомогою відповідних заставок в нижній частині екрану. Це нагадує принцип роботи китайської версії додатку TikTok «Douyin», який отримує більшість свого прибутку з торгівлі в межах додатку, а не від самої реклами.

Представники TikTok стверджують, що додаток зараз має понад 100 мільйонів активних користувачів щомісяця в США та 732 мільйони – по всьому світу.  

«Молода аудиторія також має вагомий вплив на витрати, хоч і не прямий, а тому ці нові інтеграції в сфері електронної торгівлі є надзвичайно важливими та будуть відігравати вирішальну роль у майбутньому розвитку додатку» – Ендрю Гатчінсон, компанія Social Media Today.

Переклад статті виконало бюро перекладів та локалізації Workogram

sostav.ua

Обговорити з іншими читачами:
Погода