TikTok займає лідерські позиції серед соціальних мереж, кількість користувачів подвоюється

Огляд зростання показника використання основних соціальних додатків на одного користувача у 2020 році.

Коментарі 2156
  • У 16 країнах показник використання мережі TikTok на одного користувача за місяць збільшився майже вдвічі у період між 2019 і 2020 роками (+94,1%).
  • Такі темпи зростання значно перевищують середні показники для інших п’яти найпопулярніших соціальних додатків (+11,0%).
  • У 8 з 16 проаналізованих країн TikTok зараз став соціальним додатком з найвищим показником активності користувачів, випередивши Facebook в Канаді, Франції, Британії та Сполучених Штатах.

За даними аналізу платформи App Annie на мобільних пристроях системи Android,  TikTok став лідером серед соціальних медіа у 2020 р., оскільки показники зростання активності його користувачів значно випередили популярні соціальні додатки, такі як Facebook, Instagram і WhatsApp. 

У 16 країнах середній показник використання мережі TikTok на одного користувача на місяць збільшився майже вдвічі за період 2019-2020 рр. (+94,1%). Натомість, середні показники зростання п’яти інших найпопулярніших соціальних додатків за цей період склали всього 11,0%.

У восьми з проаналізованих країн TikTok зараз має найвищу активність користувачів серед соціальних додатків. У Канаді, Франції, Британії та Сполучених Штатах TikTok витіснив з першого місця платформу Facebook.

Додаткові дослідження передбачають, що тенденція зростання користувачів мережі TikTok та їх активності, що спостерігалася у 2020 р., ймовірно, продовжиться і надалі.

Бренди звернули на це увагу – більше  двох п’ятих маркетологів (44%) планують витрачати більше на TikTok у 2021 р., що зробить цю мережу 4 найбільш затребуваною платформою, випередивши навіть Facebook. Такі інвестиції, скоріше за все, будуть зростати відповідно до того, як додаток для створення коротеньких відео буде розвиватись у напрямку соціальної торгівлі. У Китаї цей процес став доволі успішним.

Такі результати завдають чималого клопоту іншим популярним соціальним платформам. Дехто навіть вважає, що TikTok стане новим етапом у розвитку соціальних медіа, обійшовши Facebook, оскільки користувачі отримали більш креативний і безпосередній спосіб самовираження.

Переклад матеріалу виконало бюро перекладів та локалізації Workogram.

Обговорити з іншими читачами:
Погода