TikTok запроваджує вікову класифікацію контенту

Платформа відеофайлів та онлайн-трансляцій запропонувала нові інструменти модерації та фільтрації.

Коментарі 1283
TikTok розробив нову систему «Рівні вмісту», яка обмежуватиме підліткам від 13 до 17 років перегляд деяких видів контенту. Про це повідомляє TechCrunch.

Попри те, що контент для дорослих у TikTok заборонено, платформа вважає, що інколи він може містити «складні теми, які розповідають про особистий досвід або реальні події, призначені для старшої аудиторії». Система рівнів вмісту працюватиме, щоб класифікувати цей контент і призначити оцінку зрілості — так, як це відбувається у фільмах чи відеоіграх. З часом систему планують розширити, щоб запропонувати параметри фільтрації для всієї спільноти, а не лише для підлітків.

Окрім того, TikTok запропонував новий рівень контролю над сторінкою For You. Користувачі отримали змогу вказувати конкретні слова або хештеги, які їх не цікавлять, і програма буде автоматично відфільтровувати відповідні відео з рекомендованих. У такий спосіб, наприклад, можна взагалі позбутися контенту про йогу чи кулінарію або деталізувати фільтр і заборонити кулінарні ролики лише з використанням певних продуктів.

За словами компанії, нові функції TikTok з’являться найближчими тижнями.

За матеріалами detector.media
Обговорити з іншими читачами:
Погода