TikTok запустила пілотний проєкт для пошуку роботи через відеорезюме

Проєкт триватиме з 7 по 31 липня.

Коментарі 1416
Соцмережа TikTok випробовує інструмент для подання заявок на роботу – TikTok Resumes, який дозволяє користувачам безпосередньо подавати свої відеорезюме до компаній. Про це пише The Verge.

Проєкт є тимчасовим, резюме можна буде подавати з 7 по 31 липня. Пілотна програма походить від вмісту, який органічно з’явився на платформі, наприклад #CareerTok, та власних ініціатив компанії щодо залучення студентів та інших молодих користувачів.

Для участі у проєкті зареєструвалися понад 30 компаній.

Користувачі мають можливість створити відеорезюме, опублікувати його у TikTok, а потім відправити це відео рекрутерам через застосунок. Інструкційне відео для пілотної програми рекомендує заявникам не включати особисту контактну інформацію, накшталт електронної адреси, до загальнодоступного відео.

Деякі з наявних на проєкті вакансій включають безпосередньо створення вмісту для TikTok. Наприклад, Alo Yoga наймає менеджера соціальних медіа через TikTok Resumes, який розроблятиме стратегію TikTok для бренду та співпрацюватиме з лідерами думок. Інші шукають ведучих та продюсерів відео, які охоплюватимуть декілька платформ.

Про те, що соцмережа інструмент, який допоможе компаніям шукати працівників, а користувачам — знаходити роботу, стало відомо у травні 2021 року. Тоді ще не було оголошено, що проєкт буде тимчасовим.

За матеріалами прес-релізу
Обговорити з іншими читачами:
Погода