Тільки плежер, ніякого гілті

R Agency розробили етикетку для Мууу-йонезу від Простоквашино

Комментарии 3254

З майонезом все стає смачніше... окрім цифр на вагах. Тому бренд Простоквашино створив Мууу-йонез — соус на основі йогурту, що смакує як майонез. При цьому новинка містить лише 7% жиру, коли звичайний майонез аж 70%! Етикетку для Мууу-йонезу розробила незалежна креативна агенція R Agency.

“В Україні традиційно високий рівень споживання майонезу, особливо в період новорічних свят. Але його продажі кожного року стрімко знижуються через тренд на здорове харчування. Ми вирішили створити такий продукт, щоб можна було хоч щодня насолоджуватись олів’єшкою без докорів сумління”, - Микита Хайрудінов — молодший бренд-менеджер Danone Ukraine.

“Для України це новий продукт, тому перед дизайном Мууу-йонезу стояв великий виклик. Треба було донести, що це саме соус, а не сметана чи йогурт, та водночас підкреслити головні переваги: натуральність і легкість. Судячи з першої інформації про продажі, я вважаю, що ми впорались з завданням на 100%”. Світлана Корнієнко — бренд маркетинг-менеджер Danone Ukraine.

“Насамперед ми хотіли зробити акцент на йогуртній основі Мууу-йонезу. І тут образ корови напросився сам собою. Проте щоб виділитись серед молочних продуктів, ми обрали незвичні для категорії яскраві кольори. 

Назва соусу доволі жартівлива, тому ми розвили цю тему ще й візуально: на фользі намалювали корівку з висунутим язичком та обрали грайливий шрифт для нейму. 

Фоном етикетки ми зробили хмарки, які нагадують “коров’ячий принт”. Цим передали легкість продукту і ще раз ненав’язливо підкреслили його натуральність”, - Аліса Меженська — молодший арт-директор R Agency.

 video

А ще команда R Agency так прикипіла до мууу-йонезної корівки, що навіть зробила з нею маску в Інстаграм.

Credits:

R Agency:

Junior Art Director - Alisa Mezhenska

Creative Group Head - Dima Liutyi
Designer/Copywriter – Viktor Synkov

Designer - Arman Enokyan
Senior Account Manager - Maria Ursta


Danone Ukraine:

Brand Marketing Manager - Svitlana Korniienko
Junior Brand Manager - Mykyta Khairudinov

За матеріалами прес-релізу

Обсудить с другими читателями:
Погода