Tinder вимагатиме відеоселфі для верифікації та використовуватиме ШІ для перевірки

Сервіс для знайомств Tinder випускає оновлення на основі штучного інтелекту для своєї функції перевірки фотографій, яка на сьогоднішній день дозволяє користувачам програми доводити іншим, що вони не боти, пише TechCrunch.

Коментарі 787
Фото: depositphotos.com
Фото: depositphotos.com

Раніше користувачі Tinder фотографували себе, позуючи відповідно до інструкцій, щоб пройти перевірку у додатку для знайомств. Тепер Tinder вимагатиме відеоселфі замість фото.

Нова модель спочатку вимагатиме від користувача виконати серію відеопідказок, які ШІ потім використовує, щоб зіставити, що людина у відео також відповідає людині на фотографії профілю.

У міру випуску оновлень, користувачі, які хочуть пройти фотоверифікацію або хочуть зберегти існуючу верифікацію, повинні зробити відеоселфі. Ця функція повністю замінить попередню можливість завантаження фотографій.

Компанія заявляє, що зміни є частиною роботи Tinder, спрямованої на те, щоб зробити програму безпечнішою для користувачів.

Функція перевірки фотографій буде розгорнута сьогодні для глобальних користувачів Tinder, а можливість обмежувати повідомлення лише «учасниками, які пройшли перевірку фотографій», зʼявиться в найближчі місяці, кажуть у Tinder.

Оновлення зʼявилися на тлі використання інструментів штучного інтелекту для створення підроблених фотографій і персонажів, які можуть заповнити додатки для знайомств ботами. 

За матеріалами https://forbes.ua/

Обговорити з іншими читачами:
Погода