Tinder запускає власну внутрішню валюту

Платформа для знайомств Tinder впроваджує власну внутрішню валюту для спонукання користувачів проводити більше часу в додатку, повідомляє Bloomberg.

Коментарі 1571

Компанія повноцінно запускає послугу в Австралії після успішного тестування внутрішньої валюти серед обраної групи користувачів.

У компанії очікують, що віртуальна валюта сприятиме розширенню можливостей для монетизації і збільшення часу використання програми. Tinder-валюту витрачатимуть на "суперлайки" та інші привілеї, а придбати її можна буде за звичайні кошти.

Користувачі з інших країн зможуть придбати Tinder-монети тільки з наступного року. Правда, назва внутрішніх монет Tinder і їх вартість поки невідомі, як і те, чи можна буде пересилати монети між користувачами.

Щоб зробити додаток більш безпечним, компанія Match Group, якій належить Tinder, інвестувала в Garbo – проект, який перевіряє інформацію про людину по його імені, прізвища та номери телефону. Відзначається, що функція перевірки людини буде платною, а її тестування розпочнеться вже в найближчі місяці.

За матеріалами https://biz.liga.net/

Обговорити з іншими читачами:
Погода