«Тисячоліття державності»: VARUS відзначає День Української Державності

Мережа супермаркетів VARUS запускає комунікаційну кампанію «Тисячоліття державності», приурочену святкуванню Дня Української Державності. В її основі – важливі історичні компоненти державотворчих процесів України.

Коментарі 1885

Цього року в Україні вперше відзначається День Української Державності. Повномасштабна війна росії проти України, мета якої – повне знищення української державності та нації, загострила в українців відчуття важливості цього свята.

 Так, в рамках кампанії «Тисячоліття державності», протягом тижня в соціальних мережах, у Viber-боті та на хвостах чеків VARUS нагадає вислови великих державників України – тих, хто вніс вагомий вклад у розбудову України та формування історичної свідомості українського народу, зробивши здобуття незалежності невідворотним.

Цитати історичних постатей будуть наведені в хронологічному порядку. Зокрема, це князі Володимир Великий, Ярослав Мудрий, Володимир Мономах, діячі часів козаччини — гетьмани Петро Сагайдачний, Богдан Хмельницький, Іван Мазепа та автор першої Конституції України Пилип Орлик. Також VARUS згадає вислови творців української державності початку ХХ століття — Михайла Грушевського, Володимира Винниченка, Павла Скоропадського. Окрім політичних фігур, мережа процитує тих, хто формував національну свідомість на творчій ниві — Олену Телігу, Олександра Довженка, Івана Багряного. Всього обрано 14 діячів, без історичного внеску яких не було би сучасної України.

«Нагадувати про віхи української державності означає плекати свою гідність. Саме тому ми вирішили згадати слова та дії визначних діячів, які в різні періоди розвитку України вплинули на формування нашої держави та національної свідомості, чия діяльність сприяла становленню незалежної України, а сьогодні надихає українців на боротьбу з агресором. Україна – це вільна та незалежна країна з глибокою та багатою історією державності! Нині ми підтримуємо боротьбу нашого народу із зовнішнім ворогом, впевнені в нашій перемозі та процвітанні єдиної, соборної й незалежної України! Ми виборемо нашу державність, як робили це неодноразово протягом тисячоліття», - говорить директор з маркетингу VARUS Ольга Румянцева.

За матеріалами пресрелізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода