«Точка опори ЮА» та «Військові ЛГБТ» випустили відео на підтримку цивільних партнерств

Громадські організації «Точка опори ЮА» та «Військові ЛГБТК+» створили анімаційний ролик з закликом запровадити в Україні зареєстровані цивільні партнерства.

Коментарі 1685
Відео розповідає про обмеження прав та можливостей, з якими стикаються неодружені пари, зокрема одностатеві. Організації наголосили, що «особливо гостро питання цивільного партнерства постає, коли один з партнерів або обидва перебувають на фронті»

Наразі одностатеві пари в Україні не мають права на спільну власність, успадкування майна партнера або партнерки, доступу до партнера або партнерки у реанімації, упізнання та поховання партнера або партнерки, а також права не свідчити один проти одного.

Цивільне партнерство — це юридично оформлений союз двох людей, який гарантуватиме партнерам більшість або навіть усі права, передбачені шлюбом. Такі партнерства узаконюють передусім, щоб забезпечити рівні права для одностатевих пар. Наразі вони легальні у 28 країнах світу.
«Я чую, що цивільні партнерства зараз не на часі. А коли на часі мати рівні права, як у всіх? Коли війна скінчиться? На жаль, до цього моменту дехто з цих людей не доживе. Від того, що люди зможуть вступити в офіційний зареєстрований союз з коханими ні в кого іншого не стане менше прав. Мати цю можливість — це про нормальне ставлення, людські цінності проти яких бореться наш ворог. Але які маємо підтримувати ми», — прокоментувала відео Таня Касьян, виконавча директорка ГО «Точка опори ЮА».

«Точка опори ЮА» активно виступає за легалізацію цивільних партнерств з початку повномасштабного вторгнення росії в Україну.
 video
За матеріалами https://donttakefake.com
Обговорити з іншими читачами:
Погода