Тонка червона лінія державного кордону у айдентиці для фонду “Трушна перемога”

У воєнні часи Nebo ideas agency бореться на своєму фронті і розробляє фірмовий стиль для благодійного фонду, який терміново створений для допомоги ЗСУ та мирному населенню.

Коментарі 2594

Благодійний проєкт “Трушна Перемога” заснований, щоб допомогти українцям у боротьбі з російськими загарбниками. Фонд охоплює різні напрямки —  від диджиталу (NFT, криптовалюта), матеріального забезпечення еквіпмента для ЗСУ та територіальної оборони до евакуації населення з-під обстрілів разом з Червоним Хрестом.

 video

Засновники благодійного фонду — українські молоді бізнесмени з різних кінців світу, які не можуть змиритись з тим, що ворог перейшов червону лінію державного кордону України. Цю ідею агенція втілила у динамічній айдентиці. Кожний напрямок фонду отримав свій нарис державного кордону і свій унікальний логотип.

Гротескно спрощене шрифтове зображення використовує технічний моноширинний шрифт, який підкреслює простоту ідеї та зберігає читабельність у будь-яких необхідних розмірах, попри накладення червоної лінії-кордону.

Після перемоги засновники планують повернутись до бізнес-діяльності, а маркетологи — до мирного креативу.

Разом до перемоги! Слава Україні.

За матеріалами пресрелізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода