ТОП-20 новинних сайтів України за 3 квартал 2020 року

Сайт "Українська правда" очолив двадцятку найпопулярніших новинних сайтів за липень-вересень 2020 року - 91 млн. сесій. Про це свідчать дані онлайн-сервісу PRNEWS.IO за 3 квартал поточного року *.

Коментарі 8293

На другій сходинці Strana.ua - 82 млн., на третій - КорреспонденТ.net з 75 млн. візитів. До п'ятірки лідерів, які подолали рубіж в 50 млн. сесій, також увійшли сайти Обозреватель (70 млн.) та РБК-Україна (67 млн.).

За ними йдуть ТСН.ua, Новое Время, Телеканал новин «24», politeka.net, znaj.ua, УНІАН, liga.net, 112.ua, ГолосUA, Сегодня.UA.

Замикають ТОП-20 новинних сайтів Вголос, Апостроф, Gazeta.ua, Zaxid.net та Hyser - всі вони мають не менше 10 млн. сесій за квартал.

Як свідчать дані аналітики SimilarWeb, показники трафіку більшості учасників рейтингу дещо знизилися, у порівнянні з попереднім кварталом, який збігся із запровадженням карантину в Україні.

Зменшення трафіку зазвичай пов'язані з сезоном відпусток і зміною інтересів інтернет-користувачів, які в літній період приділяють менше часу новинним сайтам. Тоді на перший план для українців виходять соціальні мережі, сайти спортивної і лайфстайл тематики.

* У дослідженні, яке базується на даних аналітики SimilarWeb, брали участь онлайн-медіа відповідної тематики з каталогу PRNEWS.IO.

Обговорити з іншими читачами:
Погода