ТОП-20 онлайн-видань для українських жінок

За даними контентмаркетингової платформи PRNEWS.IO та SimilarWeb підготовано рейтинг найпопулярніших сайтів в категорії “Жінка та родина” за травень поточного року.

Коментарі 9089

Двадцятку онлайн-лідерів очолило видання ivona.bigmir.net - 2,4 млн. відвідувань за місяць. Рубіж у мільйон візитів подолали також сайти hochu.ua (2,3 млн.) і cosmo.com.ua (1,6 млн.) переглядів.

До першої десятки популярних сайтів для жінок увійшли elle.ua (814 тис.), simya.com.ua (675 тис.), liza.ua (627 тис.), edinstvennaya.ua (473 тис.), harpersbazaar.com.ua (454 тис.), storinka.com.ua (361 тис.) и marieclaire.ua (296 тис.) візитів користувачів протягом травня.

Популярністю українок користувалися також наступні ресурси: mywoman.info, moirebenok.ua, wworld.com.ua, lemonade.style, ivetta.ua, reyesmusicandevents.com, bt-women.com.ua, womanmagazine-npp.com, ruforums.net і klepkainfo.com.

Як свідчать дослідження трафіку, наші співвітчизниці віддають перевагу онлайн-медіа, в яких можуть знайти інформацію про здоров'я, секрети успішних відносин, материнство, кар'єру і саморозвиток, кулінарію, подорожі і відпочинок. Також для читачок актуальними є життєві історії, інтерв'ю зірок шоу-бізнесу та інтелектуальні дебати.

* У дослідженні взяли участь сайти з каталогу PRNEWS.IO, дані про які базуються на аналітиці SimilarWeb.

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода