Топ-5 поломок iPhone і способи їх вирішення

Якщо ви власник Айфону, то можливо вже встигли зіткнутись з певними проблемами, як наприклад западання кнопок гучності, несправність зарядного або те, що в простонароді називається “глюк”.

Коментарі 1794

Часто складні на перший погляд проблеми можна вирішити за лічені хвилини. Спеціалісти сервісної підтримки SUPPORT.ua підготували топ-5 найпоширеніших поломок айфонів і варіанти їх вирішення.

1. Повільна робота iPhone

Якщо традиційний спосіб ремонту техніки — її перезавантаження, не допомагає, спробуйте очистити кеш Safari. Для цього в налаштуваннях знайдіть “Safarі” і натисніть “Стерти історію і дані сайтів”. Також важливо регулярно видаляти кеш месенджерів (Телеграм, Вайбер), адже така, на перший погляд, дрібниця, може відбирати у вас 20 аж ГБ! Як тільки ви звільните пам’ять, пристрій буде працювати значно швидше.

2. Не працює кнопка гучності

В такому випадку спеціалісти рекомендують тимчасову альтернативу. В параметрах відкрийте функцію “Спеціальні можливості”, потім “Дотик”. Знайдіть та налаштуйте “AssistiveTouch”. Тепер ви можете керувати гучністю без використання кнопок. Але щоб відремонтувати пристрій та повернути його початкові можливості потрібно звернутись до спеціалістів.

3. Швидко розряджається iPhone

Подібна проблема часто виникає, коли використовуються енергоємні програми. Рекомендується видалити всі непотрібні додатки, за можливості вимкнути GPS і мобільні дані. Так пристрій не буде витрачати настільки велику кількість енергії в фоновому режимі та служитиме довше без підзаряду. Але якщо попередні дії не призвели до результату, можливо проблема криється в самому акумуляторі, замінити який можна тільки в сервісному центрі.

4. Зависло яблуко на екрані

Якщо iPhone не реагує на кнопку вимкнення, спробуйте примусове перезавантаження. Для моделей iPhone 8 і новіших: натисніть кнопку збільшення гучності, потім кнопку зменшення. Далі зажміть і тримайте кнопку вимкнення, поки екран не погасне і смартфон не почне автоматичне перезавантаження.

Для моделей до iPhone 8: зажміть і тримайте кнопку зменшення гучності та клавішу живлення близько 10 секунд. Девайс перезавантажиться і зависле яблуко зникне.

5.  iPhone не заряджається

Такої поломки можуть бути декілька причин. Перша — забруднений роз’єм. Ми користуємось зарядним пристроєм мінімум раз в день, і з часом в роз’ємі накопичується все більше пилюки та бруду. В такому випадку потрібна елементарна чистка. Друга причина — несправний шлейф або контролер. Тут потрібна професійна заміна в сервісному центрі.

Головне від спеціалістів сервісної підтримки SUPPORT.ua: єдиний безпечний ремонт iPhone, що ви можете здійснити самостійно — його перезавантаження. Всі інші дії тягнуть за собою ризики, що в подальшому можуть коштувати вам тисячі гривень. Тому як при лікуванні грипу потрібно наглядатись лікарем, так і ремонт девайсу краще довірити спеціалісту.

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода