ТОП 50 українських інтернет-медіа з доходами від медійних оголошень згідно з показниками Google Core Web Vitals

Рейтинг Google Core Web Vitals ТОП 50 українських інтернет-медіа з доходами від медійних оголошень згідно з показниками Google Core Web Vitals за вересень, жовтень і листопад 2022

Коментарі 1669

За дорученням Комітетів Data та Programmatic IAB Україна, компанія Adtelligent Inc. підготувала рейтинг ТОП 50 українських інтернет-медіа з доходами від медійних оголошень згідно з показниками Google Core Web Vitals.

Core Web Vitals (CWV) — це спосіб Google запровадити чіткий перелік факторів, які допомагають оцінити якість взаємодії аудиторії з веб-сайтом. Цей рейтинг базується на показниках Google Core Web Vitals, а саме Largest Contentful Paint (LCP), First Input Delay (FID) та Cumulative Layout Shift (CLS).

Що означають показники Google Core Web Vitals?

●      LCP відображає час завантаження веб-сайту та враховує швидкість завантаження текстів та медіаконтенту.

  • FID вимірює скільки саме часу потрібно сайту на реакцію на дії користувача.
  • CLS оцінює ступінь візуальної стабільності сторінки та зміщення контенту під час завантаження.

Мета та результати дослідження

Головною задачею комітету Programmatic в IAB Україна є коректна оцінка ступеня  впливу Core Web Vitals на ефективність автоматизованих продажів (programmatic) онлайн-реклами. Для цього ми запускаємо проект Programmatic Web Vitals Ukraine із візуалізації даних за показниками Google CWV, що має на меті щомісячні вимірювання поточних показників ТОП інтернет-медіа видавництв України. Результати аналізу

дозволяють відстежувати вплив змін параметрів на обсяг показів реклами на сайтах, а також допомогти інтернет-медіа, які не відповідають нормам покращити свої показники.

Результати аналізу даного рейтингу за 3 місяці показали, що сайти які відповідають вимогам CWV - мають кращі показники прибутку з продажів онлайн-реклами та більше кількості показів у цього веб-ресурсу. Все це, в свою чергу, спрощує процес пошуку кращих і надійних веб-ресурсів для рекламодавців. Враховувалися показники ТОП 50 українських сайтів для персональних комп'ютерів та для мобільних пристроїв.

Основні висновки дослідження

•  Більшість з сайтів з рейтингу ТОП 50 -  62% сайтів - інтернет-медіа з доходами від медійних оголошень відповідають вимогам Google Core Web Vitals

•  Сайти все більше намагаються відповідати стандартам Google CWV та покращили свої показники

•  Результати аналізу функціональності сайтів на мобільних пристроях показали що досі в багатьох сайтів багато проблем з відповідності стандартам Core Web Vitals конкретно на мобільних пристроях

Графік1. ТОП 50 українських інтернет-медіа з доходами від медійних оголошень за показниками Google Core Web Vitals.

Перед вами аналіз дослідження актуального стану та відповідності ТОП 50 найбільших українських медіа-порталів основним показникам Google Core Web Vitals та подальшим аналізом впливу цих даних на ефективність автоматичних продажів (programmatic) онлайн-реклами, проведений ІАВ Ukraine за технічної підтримки компанії Adtelligent за липень 2022.

Рейтинг Google Core Web Vitals ТОП 50 українських інтернет-медіа з доходами від медійних оголошень згідно з показниками Google Core Web Vitals за посиланням на сайті IAB Україна.

sostav.ua

Обговорити з іншими читачами:
Погода