ТОП-6 планів українців на зимові свята

Бути поруч з близькими людьми – найбільше чого хочуть українці на зимові свята. Такі дані нової хвилі дослідження Kantar online TRACK, листопад 2022.

Коментарі 1190
Фото: depositphotos.com
Фото: depositphotos.com

Цьогоріч понад половина опитаних хочуть провести Новий рік в колі найрідніших. Більше третини – планують присвятити цей час коханій людині.  

Попри усі складнощі українці не готові відмовитися від атмосфери свята, зокрема від головного новорічного атрибуту – ялинки. Відтак, 28% опитаних планують нарядити ялинку та прикрасити дім.  

Гучні святкування не на часі, але святкове застілля має місце бути – загалом 28% українців збираються готувати святкові страви.  

Найбільше святковий настрій притаманний молоді.  

Бажання зібратися з друзями залишається у 19% опитаних та притаманне переважно мешканцям великих міст. 13% українців не зможуть бути поряд з тими, з ким вони б хотіли зустріти свято і планують компенсувати це спілкуванням по телефону або онлайн. 

Є частка опитаних, які хочуть скористатися святковим днем, щоб відіспатися (11%) або взагалі нічого не робити (4%). Решта – прагнуть змінити звичну атмосферу тому: 

·        6% - хочуть відвідати головну ялинку, якщо така буде (частіше таке бажання мають внутрішньо переміщені особи – 10%); 

·        6% - розглядають подорож за кордон 

·        7% - готові подорожувати в межах України.  

За матеріалами пресрелізу
Обговорити з іншими читачами:
Погода