Топ найпопулярніших ліків в Україні 2020-2021: результати дослідження liki24.com

Провідний український сервіс для пошуку і доставки товарів з аптек Liki24.com провів дослідження і визначив препарати, які мають найбільший попит в Україні

Коментарі 3723

Сервіс Liki24.com співпрацює з понад 5 тис. аптек. Широке охоплення дозволило проаналізувати велику кількість препаратів із різних лікарських груп, замовлених клієнтами сервісу протягом 2020-2021 років, і отримати реальну статистику.

Дослідження виявило, що основним чинником, який протягом двох останніх років впливав на продажі ліків, стала пандемія COVID-19. І підвищення або зниження попиту на певні медпрепарати залежало від епідеміологічної ситуації в країні. В межах дослідження були визначені найпопулярніші препарати з таких лікарських груп: антибіотики, вітаміни і мінерали, знеболювальні препарати, жарознижувальні засоби, заспокійливі засоби, антисептики, ліки для шлунка і кишківника, препарати від кашлю, ліки від нежитю, засоби від болю в горлі, ліки від діареї, препарати для серця та судин, тести на коронавірус, медичний одяг.

Отже, згідно з дослідженням Liki24.com, найпопулярнішими антибіотиками стали Сумамед, Азитроміцин і Моксифлоксацин.

Серед вітамінів і мінералів українці найчастіше купували Цинк, Олідетрим і Декрістол D3. До переліку найкращих жарознижувальних засобів увійшли Ацетилсаліцилова кислота і Парацетамол. А серед заспокійливих засобів перше місце посіли препарати на основі екстракту валеріани.

Найпопулярнішими знеболювальними засобами стали Нурофєн, Цитрамон, Спазмалгон і Фармадол. З-поміж препаратів для шлунка і кишківника найчастіше купували Активоване вугілля, Панкреатин і Креон. До ТОПу ліків від кашлю увійшли Лазолван і АЦЦ. А лідерами продажів серед ліків від нежитю стали одразу 7 препаратів: Синупрет, Аквамакс, Евказолін, Отривін, Но-соль, Назонекс і Флікс.

ЯкорьВід болю в горлі українці найчастіше вибирали Тантум Верде, Ісла, Декатилен, Септефрил, Стрепсілс і Хлорофіліпт.

Серед засобів від діареї найпопулярнішим препаратом виявився Лінекс. А для серця та судин найчастіше купували Кверцетин, Корвалмент, Корвалол.

ЯкорьЕкспрес-тести на COVID-19 мали неабияку популярність у березні-квітні 2021 року. В цей час вони щойно з’явилися в аптеках. Згодом продажі тестів на коронавірус почали поступово знижуватися.

ЯкорьЧасто купували українці також антисептичні засоби, серед яких найзатребуванішими стали Перекис водню, Септил, Декасан і Хлоргексидин.

Дізнатися більше про результати дослідження можна за посиланням. 

Хочемо також звернути увагу на те, що з 24 січня 2022 року витратити «ковідну» тисячу на лікарські засоби можна у сервісі Liki24.com.

ЯкорьІнформація про Liki24.com

ЯкорьLiki24.com — міжнародна компанія з українським корінням, яка була заснована в 2017 році та представляє інноваційну платформу для пошуку, порівняння цін, замовлення і доставки ліків з аптек.

ЯкорьLiki24.com співпрацює з понад 5 тис. аптек по всій Україні, а доставка наразі можлива в 25 тис. населених пунктів, перелік яких постійно розширюється. Переваги сервісу оцінило вже понад 850 тис. українців, а щодня сайт відвідує більше 100 тис. користувачів.

За матеріалами прес-релізу.
Обговорити з іншими читачами:
Погода