Топові українські інфлюєнсери у проєкті sweet.tv "Битва блогерів"

sweet.tv, WhyNot? Enot і Vintage запустили наймасштабнішу рекламну кампанію з інфлюєнсерами за всю історію українського Instagram

Коментарі 7503

Національний онлайн-кінотеатр sweet.tv, інфлюєнс маркетинг агенція WhyNot? Enot та веб-студія Vintage об’єдналися, щоб створити проєкт "Битва блогерів" за участі топових українських інфлюєнсерів та 15 мільйонів їх підписників.

Ціль рекламної кампанії – заохотити глядачів підтримати розвиток українського кінематографа та створити Голлівуд в Україні. Компанія sweet.tv заснувала власний фонд, до якого буде перераховано по 10 гривень з кожного підключення до сервісу. Гроші будуть спрямовані на фінансування нових кіно-проєктів вітчизняних режисерів. Таким чином, абоненти sweet.tv допоможуть втілювати ідеї українських митців та творити феєричну голлівудську історію в Україні.

«В цьому проєкті ми хочемо донести до аудиторії, що український контент — якісний і крутий. І
якщо ми всі разом об'єднаємося —  зможемо зробити неймовірний внесок в його розвиток. Ми
зможемо довести та створити усі передумови для того, щоб українці обирали своє кіно не тільки через патріотизм, а тому що воно найкраще
», —  коментує директор sweet.tv Олександр Резунов.

Протягом одного місяця 30 блогерів, поділених на п’ять команд, змагатимуться за першість – чия аудиторія найбільш активно зможе підтримати розвиток українського кіно. Переможе та команда, яка зможе залучити якнайбільше людей до проєкту. Блогери будуть боротися за автомобілі Mercedes-Benz C 200 Coupe та MINI Cooper S British Racing Green. А серед їхніх читачів, які оформлять підписку на sweet.tv за унікальним посиланням блогера, буде розіграно автомобіль MINI Cooper S Pepper White, нові смарт-телевізори щодня та, вперше в Україні серед онлайн-кінотеатрів – квартира у центрі Києва. Акція стартувала 6 листопада.

Механіка розіграшу вибрана таким чином, що підписник онлайн-кінотеатру не лише отримує якісний контент і можливість взяти участь у наймасштабнішому розіграші в Instagram, а й робить вагомий внесок у розвиток українського кінематографа.

Сайт Instagram-батлу.

Команди блогерів, які беруть участь у проєкті:

Команда 1
Люда з Голівуда (капітан)
Кирило Скачков
Настя Єлісєєва
Іра Пернаровська
Наталі Мічковська
Ігор Коваль

Команда 2
Богдан Шелудяк (капітан)
Таня Брик
Андрій Трушковський
Ксюша Манекен
Петро Заставний
Ліда Кошарська

Команда 3
Даша Квіткова (капітан)
Микита Добринін
Олег Машуковський
Іра Путівленко
Лєра Дідковська
Баба Даша

Команда 4
Дмитро Варварук (капітан)
Свят Бойко
Мар’яна Гутак
Дмитро Квашневський
Рената Дікая
Ігор Пустовіт

Команда 5
Анна Алхім (капітан)
Сергій Стоун
Вова Остапчук
Оля Фільова
Богдан Осадчук
Ліза Василенко

Нехай відбудеться битва, що змінить український кінематограф!

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода