Toshiba може стати приватною компанією

Японський конгломерат Toshiba отримав кілька пропозицій щодо викупу і може стати приватною компанією. Верхній кордон оцінки цієї угоди — $22 млрд.

Коментарі 2107
Японський конгломерат Toshiba за поточний місяць отримав вісім початкових пропозицій про викуп і дві пропозиції про капітальні альянси, пише Reuters.

За словами трьох співрозмовників, претенденти на купівлю Toshiba розглядають можливість пропозиції до 7000 ієн. (Більше $51 за акцію), щоб зробити компанію знову приватною. Угода оцінюється за верхнім діапазоном у $22 млрд.

Ще один співрозмовник видання зазначив, що діапазон пропозицій на різних умовах був досить широким.

У той же час поінформований про операцію японський інвестиційний банкір вважає, що навіть за 6500 ієн за акцію оцінка Toshiba здається «занадто завищеною».

За його словами, ціна повинна враховувати, як інвестори оцінюють 40% акцій виробника чіпів Kioxia, що належать Toshiba.

В останні кілька років японська корпорація Toshiba переживає серйозну кризу, пов’язану з підробкою фінансової звітності у 2015 році та банкрутством американського підрозділу компанії у 2017-му.

У листопаді минулого року повідомлялося про плани Toshiba розділитись на три компанії.

Плани реструктуризації виникли на тлі скандалу з корпоративним управлінням. Почасти план спрямовано те, щоб спонукати піти частину акціонерів.

Пізніше Toshiba переглянула свої плани і вирішила розділитись не на три, а на дві компанії.

Фото: https://depositphotos.com.​

За матеріалами https://biz.nv.ua/
Обговорити з іншими читачами:
Погода