Пісня гурту Brunettes Shoot Blondes стала саундтреком до реклами МакДональдз

Тотальна бургерманія, або створи свій бургер, який з’явиться у всіх МакДональдз® Україна!

Коментарі 3059

Нам властиво розумітися у всьому краще за професіоналів, радити збірній як грати, автомеханікам — як ремонтувати, лікарям — як лікувати... І, звісно ж, ми готуємо краще, аніж шеф-кухарі найдорожчих ресторанів. Ми в цьому переконані на 100%, але можливості перевірити наскільки реальні наші сподівання зазвичай у нас немає… Точніше, не було до цього часу.

Уперше МакДональдз® Україна анонсував унікальну платформу "Мій Бургер", де кожен охочий має змогу створити свій онлайн-рецепт бургера із безлічі запропонованих інгредієнтів. Далі необхідно висунути свій бургер на голосування та набрати якомога більше голосів. А серед 10-ти бургерів, які зібрали найбільше голосів, експертне гранд-журі МакДональдз® визначить лише двох фіналістів. Два бургери, створені не професіоналами з команди МакДональдз®, а звичайнісінькими людьми, з’являться у всіх закладах!

Перед креативним агентством TBWA поставлено завдання залучити до цього бургерного змагання всю країну — створювати бургери, голосувати за них, бажати перемоги і, нарешті, скуштувати й оцінити. Що може статися, якщо кожному дати шанс створити свій унікальний бургер, який у разі перемоги з’явиться у всіх МакДональдз® країни?! Почнеться тотальна бургерманія, яка дуже швидко переросте у бургерне божевілля! Де б ти не був, ти відкладеш усі справи й розпочнеш створювати свій бургер!

Як?! Ви досі читаєте цей реліз, швиденько відкладайте всі свої справи й переходьте за посиланням http://myburger.mcdonalds.ua.

 video
 video

Команда:

McDonald’s Ukraine

Marketing & Communications Director — Бадритдінова Юлія

Senior Marketing Consultant — Ольга Васильєва

TBWA\Ukraine

Creative Director — Світлана Цвєлєньєва

Creative Group Head — Тетяна Литвин

Art Director – Антон Момот

Junior Art Director – Олена Смерека

Account Director — Марина Кунєц

Senior Account Manager — Оксана Матчук

Video production: FAMILY

Producer — Brian Durnin

Music — Brunettes Shoot Blondes "You've got to move"

Photo production: POSITIVE Pictures

Photographer — Ярослав Данильченко

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода